Energy Cistus incanus na chlamýdie, plesne, infekcie a zápaly horných dýchacích ciest 30ml

Kód tovaru: ENER0000392
Energy Cistus incanus na chlamýdie, plesne, infekcie a zápaly horných dýchacích ciest 30ml
Účinný na infekčné vírusové ochorenia dýchacích ciest, chlamýdie, plesne.
Cena: 22,11 € s DPH (18,42 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Bioinformačný prípravok, ktorý obsahuje koncentrovaný rastlinný extrakt z listov ruže Cistus incanus a čistú esenciu Cistus ladanifer. Patrí medzi tzv. solitérne extrakty, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnosťou a výraznou charakteristikou. Najlepšie sa užívajú ako samostatné, jednozložkové prípravky.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. 

Použitie:

  • je účinný predovšetkým na infekčné ochorenia spôsobené vírusmi
  • pôsobí aj proti plesniam a chlamýdiám vhodný je najmä pri všetkých typoch zápalu horných dýchacích ciest 
  • pomáha pri infekciách s prolongovaným priebehom, komplikáciami, recidívami a rezistenciou na inú liečbu
  • zvyšuje obranyschopnosť organizmu pôsobí ako prírodný antioxidant (neutralizuje voľné radikály)
  • pri infekcii chráni tkanivá pred poškodením zápalom a odpadovými toxínmi 

Energetické pôsobenie:  Cistus incanus podľa princípov TČM Cistus incanus ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy pľúc, hrubého čreva, sleziny, troch ohnísk (troch ohrievačov) a perikardu.

Zloženie a účinky Cistus incanus Najčastejšie sa dá Cistus incanus spozorovať na strmých horských úbočiach v teplých oblastiach mierneho pásu Stredozemia a severnej Afriky. Divoko rastúca romantická rastlinka s kvetmi vo farbách od bielej po karmínovočervenú sa nápadne podobá divokej ruži. Odtiaľ pramení jej ľudové označenie – ruža skalná. 

Extrakt z rastliny Cistus incanus obsahuje mnoho dôležitých prvkov, najmä vápnik, horčík, zinok, železo. Zásadný pre jeho pôsobenie v ľudskom organizme je obsah proantokyanidínov, flavonoidov a polyfenolov vo vzájomnej väzbe. Uskutočnilo sa množstvo kontrolovaných klinických štúdií, ktoré preukázali silné protivírusové a protiplesňové účinky cistu, ktoré má vďaka týmto látkam. 

Cistus incanus sa cení predovšetkým pre svoje schopnosti účinne bojovať s akoukoľvek infekciou. Obsah polyfenolov, tvorený vysokou koncentráciou jednotlivých fenolov, o.i. známych trieslovín, zabraňuje vírusom, aby prenikali do buniek – a to aj vírusom vysoko agresívnym. Tým sa eliminuje ich rozmnožovanie. Cistus teda zabezpečuje účinnú chemicko-fyzikálnu ochranu, ktorá sa dá využiť pri ochorení aj v prevencii. Najznámejšie je použitie cistu pri akejkoľvek nákaze označovanej pojmom „zápal horných dýchacích ciest“, či už vírusovej, bakteriálnej alebo plesňovej. Druhou silnou zbraňou Cistus incanus je jeho schopnosť neutralizovať voľné radikály a účinne vylučovať toxíny z akýchkoľvek patogénov v organizme. Pri uzdravovaní teda zabraňuje toxickej záťaži, poškodeniu tkanív, zápalom a dlhému ohrozeniu a zaťaženiu obranyschopnosti. V tejto súvislosti sa v praxi osvedčil nielen v prípade toxínov z bakteriálnej infekcie (chlamýdie), ale aj po prekonanom parazitickom ochorení (svrab). 

Uvádza sa, že cistus je niekoľkonásobne silnejší antioxidant než napríklad zelený čaj, citrón či červené víno. Okrem spomínaných účinkov teda pomáha aj ako prevencia pri zvyšovaní obranyschopnosti organizmu. Vzhľadom na aktuálne obavy odbornej verejnosti z toho, že vírusy a baktérie stále viac mutujú a rastie ich odolnosť voči liečbe, ktorá doposiaľ účinkovala – nehovoriac o stúpajúcej rezistencii na antibiotiká - prináša Cistus incanus riešenie niektorých druhov infekčných ochorení.

Odporúčané dávkovanie: 2–7 kvapiek 1–3x denne (7 kvapiek = 0,35 ml) 

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred použitím dôkladne pretrepte (21-krát). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín! 

Upozornenie: Tento výrobok nie je liek a nemožno ho zamieňať za predpísané lieky a jeho účinky nie sú schválené ako liečivé. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na spodnej strane škatuľky a na etikete. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Jóga - Poradňa