Energy Cytovital regeneračný krém na cysty, jazvy, plesne, opary, nadobličky, hormonálny systém 250ml

Kód tovaru: ENER000214
Energy Cytovital regeneračný krém na cysty, jazvy, plesne, opary, nadobličky, hormonálny systém 250ml
Cytovital je bioinformačný krém na výživu buniek pokožky a na jej silnú regeneráciu.
Cena: 48,09 € s DPH (40,08 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Spôsob použitia: balzamy/krémy,
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Cytovital je bioinformačný krém na výživu buniek pokožky a na jej silnú regeneráciu. Cytovital obsahuje 50 % termálnej vody žriedla Podhájska. Táto voda treťohorného mora má vysoký energetický potenciál. Obsahuje kyselinu kremičitú, boritú a množstvo minerálov prospešných pre výživu pokožky. Má stálejší a hlbší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora. V tejto vode sú vymacerované rastliny, ktoré sa vyznačujú omladzujúcimi účinkami na pokožku.

Cytovital možno využiť na harmonizáciu energetických dráh pri problémoch:

  • s hormonálnym systémom,
  • so srdcom
  • na regeneráciu a detoxikáciu buniek
  • pri silnom poškodení kože, napríklad jazvami, reznými ranami, odreninami, celulitídou, rôznym žiarením, ohňom, plesňami, zápalmi, oparmi
  • podporne tiež pri vitiligu, sklerodermii, cukrovke
  • pri zlej činnosti nadobličiek
  • pre onkologicky chorých pri ožarovaní na rýchlejšiu regeneráciu tkanív a pokožky.
  • odporúčame zvonku na cysty, pri svrbení pokožky a ako antioxidačnú ochranu proti voľným radikálom.

Hlavné oblasti aplikácie Cytovitalu:

Zloženie: Vanilka pravá, levanduľa úzkolistá, kokorík mnohokvetý, sladovka hladkoplodá, fenikel obyčajný, pupkovník ázijský, sečuánske korenie, ďumbier lekársky (zázvor), bedrovník lomikameňový, Muira puama, maralí koreň, pyštek obyčajný, šišiak bajkalský. Krém ďalej obsahuje rastlinné oleje (ľanový, sezamový, ricínový a ďalšie), éterické silice (napr. levanduľovú, kardamomovú, tujovú, afrikánovú), kyselinu jantarovú, vitaminy A a E, lecitín, minerálnu vodu zo žriedla Podhájska, humát draselný, extrakt z kaviáru slimákov (helixín) a kalifornských dážďoviek (vermesín), kombinácia extraktov z myrhy, kadidlovníka a dracény, bioinformácie z nerastov (olivínu, antimonitu, purpuritu) a ďalších prírodných látok.

Regeneračný postup a spôsob aplikovania: Cytovital sa ľahko roztiera a zmýva vodou. Natierame ho lokálne na problematické miesta v tenkej vrstve 1–3x denne. Krém môžeme aplikovať nad miesta uloženia jednotlivých orgánov, na reflexné zóny či akupunktúrne body, a to nielen pri akútnych ťažkostiach, ale aj v prípade chronických ochorení či pocitu diskomfortu. Osvedčuje sa buď masáž alebo len nanášanie krému na príslušné body.

V prípade prechodného zhoršenia problémov ide o spätný regeneračný proces – tzv. reverznú reakciu. Tento jav je pozitívny a dá sa ovplyvniť znížením početnosti aplikácií a zvýšením príjmu tekutín. V podobných prípadoch odporúčame konzultáciu s poradcom alebo terapeutom.

Jóga - Poradňa