Fytomineral Energy koloidný roztok minerálov na zníženú imunitu, osteoporóza, cukrovka, vírusové infekcie, energia, kožné problémy, nervový systém, svaly 100 ml

Kód tovaru: ENER000304
Fytomineral Energy koloidný roztok minerálov na zníženú imunitu, osteoporóza, cukrovka, vírusové infekcie, energia, kožné problémy, nervový systém, svaly 100 ml
Fytominerál obsahuje silne koncentrovaný koloidný roztok viac než 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, ktoré sa dokážu vstrebať až na 98 %, pomáha regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela a hrá dôležitú úlohu pri syntéze DNA.
Cena: 25,40 € s DPH (21,17 € bez DPH) Pôvodná cena: 35,80 € s DPH
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok minerálov obohatený o bioinformácie. Fytomineral obsahuje silno koncentrovaný koloidný roztok 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme. Minerály v koloidnej forme sa získavajú originálnym procesom z pozostatkov dažďového pralesa, ktorý rástol na Zemi pred 100 miliónmi rokov.

Účinky minerálov v koloidnej forme vyvolávajú a udržiavajú elektrickú rovnováhu v ľudskom tele. Sú potrebné pre správny priebeh väčšiny biochemických pochodov. Enzýmy sa v tele môžu tvoriť iba za prítomnosti minerálnych látok, ktoré sú v koloidnej forme. Telo nemôže prijímať vitamín E bez určitej koloidnej formy zinku.

Zvyšujú schopnosť využitia vitamínov potrebných na výživu človeka. Hrajú významnú úlohu pri syntéze DNA, ktorá je základom obnovovania a rozmnožovania štruktúr buniek. Regulujú metabolizmus ľudských buniek a sú nevyhnutné na udržanie zdravia. Regulujú hormonálnu činnosť endokrinného systému tela. Detoxikujú organizmus a zabraňujú predčasnému starnutiu. Urýchľujú regeneráciu pankreasu a podporujú tvorbu inzulínu.

Použitie Fytominerálu:

  • vírusové infekcie a znížená imunita
  • nedostatok životnej energie, stres a únava
  • ekzémy, vyrážky, svrbenie kože
  • regenerácia a oživenie celého tela, kostí, zubov, vlasov a nechtov
  • osteoporóza, cukrovka
  • zlá krvotvorba, zlepšenie funkcie mozgu a aktivovanie hormonálneho systému
  • poruchy centrálneho nervového systému
  • výživa svalov a odstránenie svalových kŕčov
  • doplnenie potrieb minerálov v rámci rekonvalescencie po ťažkých chorobách
  • detoxikácia organizmu a regenerácia buniek, zvýšenie využiteľnosti vitamínov z potravy.


Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky. Viď.:Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

 

Jóga - Poradňa