Energy Grepofit drops silné antivírusové a antibakteriálne bylinné kvapky pri viróze, chrípke, zápale hrdla a dutín, hltana, hrtana, stredného ucha 30ml

Kód tovaru: ENER000321
Energy Grepofit drops silné antivírusové a antibakteriálne bylinné kvapky pri viróze, chrípke, zápale hrdla a dutín, hltana, hrtana, stredného ucha 30ml
Oproti Grepofitu v klasickej kapsulovej forme a spreji je základnou zložkou Grepofitu drops liehový extrakt z celých grapefruitových plodov. Okrem účinných látok s protivírusovým, protibakteriálnym a protiplesňovým efektom obsahuje výrazne zvýšené množstvo cenných bioflavonoidov. Dopĺňajú ho liehové výťažky z echinacey, ibišteka sudánského a šalvie lekárskej.
Cena: 15,54 € s DPH (12,95 € bez DPH) Pôvodná cena: 18,20 € s DPH
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Spôsob použitia: Bylinné kvapky,
Záruka: 24 mesiacov,
Balenie: 30ml,
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Grepofit drops sú silné antivírusové a antibakteriálne bylinné kvapky.

Oproti Grepofitu v klasickej kapsulovej forme a spreji je základnou zložkou Grepofitu drops liehový extrakt z celých grapefruitových plodov. Okrem účinných látok s protivírusovým, protibakteriálnym a protiplesňovým efektom obsahuje výrazne zvýšené množstvo cenných bioflavonoidov. Dopĺňajú ho liehové výťažky z echinacey, ibišteka sudánského a šalvie lekárskej.

Zásadná a veľká výhoda tejto novej formy Grepofitu spočíva v rýchlejšej schopnosti vstrebávania sa s okamžitým nástupom účinku. U prípravkov, ktoré sú určené na vírusové a bakteriálne infekcie, je rýchle pôsobenie dôležité. Tým, že kvapky Grepofit nie sú viazané na žiadny kapsulový obal a jeho rozpustenie, začínajú pôsobiť už od okamihu prvého kontaktu, teda na jazyku a v ústnej dutine. Pokračujú pri vysokej schopnosti vstrebávania v rozsahu ďalších častí tráviaceho traktu, odkiaľ sa účinné látky dostávajú do celého organizmu.

Začiatok pôsobenia Grepofitu drops môžeme rozoznávať už v ústach a krku v oblasti hltanu a hrtanu, svoju funkciu budú plniť najmä pri infekciách, ktoré sa objavujú alebo čiastočne prebiehajú práve na týchto miestach, čo je pomerne časté. Najcennejšie je použitie Grepofitu drops hneď pri nástupe ochorenia, teda v akútnej fáze. V prípade potreby ho možno užívať každú hodinu. Dávkovanie je vďaka forme kvapiek veľmi flexibilné. Vhodná je kombinácia s “klasickým” Grepofitom – účinok samotných kapsúl pôsobí dlhšie, ale má pomalší nástup. Túto počiatočnú pauzu skvele vykryje práve Grepofit drops.

Súbežne sa dajú užívať aj ďalšie prípravky: Drags Imun, Vironal alebo Flavocel. Kvapky Grepofit navyše ponúkajú ešte jednu výhodu. Extrakcia účinných látok do alkoholového roztoku umožňuje obísť sa bez konzervantov a ďalších prídavných látok. Ide teda o maximálne prírodný prípravok.

Účinky a použitie Grepofitu drops: pôsobí proti širokému spektru vírusov, baktérií a plesní má veľmi rýchly nástup účinku a včasným užitím pomáha zvrátiť a skrátiť priebeh ochorenia pomáha pri liečbe chorôb dýchacej sústavy – nádcha, katar horných dýchacích ciest, chrípka, viróza, angína, zápaly nosohltana, kašeľ, chrapot, zápaly dutín, mandlí a stredného ucha posilňuje celkovú odolnosť a detoxikuje organizmus.

Energetické pôsobenie podľa princípov TČM:  Grepofit drops ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, pľúc, pečene, osrdcovníka a troch ohnísk. 

Zloženie: Extrakt z grapefruitových plodov:  Táto základná substancia extraktu vykazuje silné účinky zabraňujúce množeniu baktérií, vírusov a plesní. Spolu s touto látkou je základom úspechu tiež vysoký obsah bioflavonoidov v plodoch. Prírodné flavonoidy uľahčujú trávenie, očisťujú organizmus, posilňujú celkovú odolnosť, pomáhajú predcházať nachladnutiu, infekciám a zápalom, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú obranyschopnosť slizníc. Vyznačujú sa antioxidačnými vlastnosťami, vychytávajú voľné kyslíkové radikály, zvyšujú kvalitu cievnej steny a zabraňujú ich zvýšenej krehkosti, najmä kapilár. Zamedzujú zhlukovaniu krvných doštičiek a vzniku krvných zrazenín, čím efektívne pôsobia pri prevencii vzniku trombóz a infarktu myokardu. Mechanizmus pôsobenia je teda dvojaký, pričom sa obe zložky dopĺňajú a pôsobia blahodárne na organizmus. Extrakt z grapefruitových plodov posilňuje imunitný systém a selektívnym pôsobením nenarúša zdraviu prospešnú bakteriálnu flóru, takže oproti liečbe syntetickými antibiotikami nedochádza k nežiaducim problematickým účinkom. Za zvláštnu pozornosť stojí spomenutý účinok grapefruitového extraktu proti plesniam – ich množeniu zabraňujú bioflavonoidy a kyselina askorbová z tohoto extraktu. Echinacea purpurea: Pri vonkajšej aplikácii hojí rôzne zranenia, ale omnoho významnejší je jej vplyv pri vnútornom užívaní pre zvyšovanie nešpecifickej imunity organizmu. Na zvyšovanie imunity sa podieľa tým, že spôsobuje aktiváciu makrofágov, ktoré sú schopné pohltiť pôvodcu infekcie priamo v organizme, a tiež tým, že podporuje produkciu interferónu, látky, ktorá mimo iné zabraňuje množeniu vírusov v bunkách. Ibištek sudánsky: Celkové pôsobenie byliny je protizápalové a dezinfekčné, najmä v oblasti tráviaceho a močového traktu. Výtažky z ibišteku dezinfikujú močové cesty a obličky, prispievajú k rozpúšťaniu niektorých typov močových kamienkov, pôsobia diureticky a zmierňujú opuchnutia. Dezinfekčné antibiotické pôsobenie sa prejavuje voči všetkým bežne rozšíreným patogénnym bakteriálnym kmeňom a vo vyšších dávkach účinkuje aj proti parazitom. Rastlinné farbivá antokyany a flavonoidy spolu s vitamínom C vychytávajú voľné radikály, a tým brzdia starnutie a poškodzovanie buniek. Extrakt celkovo osviežuje organizmus, znižuje vysoký krvný tlak bez vedľajších účinkov a účinne znižuje horúčku. Šalvia lekárska: Šalvia vykazuje antivírové, protizápalové, sťahujúce, baktericídne a dezinfekčné účinky. Uplatňuje sa v gynekológii, a to predovšetkým pri problémoch na začiatku menštruácie či v prechode. Antibiotický účinok sa využíva pri liečbe zápalov močových ciest, bolestí v krku, pri angíne, pri gynekologických zápaloch alebo zápaloch zažívacieho ústrojenstva.

Odporúčané dávkovanie 9–15 kvapiek 1–3x denne (15 kvapiek = 0,5 ml) Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. 

Kontraindikácie: V prípade užívania imunosupresív (lieky cielene znižujúce imunitu), liekov na vysoký krvný tlak, antibiotík a benzodiazepínu (lieky predpisované na nespavosť, úzkostné stavy, kŕče a epilepsiu) neodporúčame užívať Grepofit drops v menšom odstupe ako päť hodín.

Jóga - Poradňa