Energy Grepofit sprej na angínu a zápal nosohltanu, streptokoky, stafylokoky, Candida albicans, infekčnú mononukleózu, opary a afty 14 ml

Kód tovaru: ENER000322
Energy Grepofit sprej na angínu a zápal nosohltanu, streptokoky, stafylokoky, Candida albicans, infekčnú mononukleózu, opary a afty 14 ml
Prípravok Grepofit je ideálnym riešením pre obdobie chrípky a ďalších „zimných“ infekcií.
Cena: 9,80 € s DPH (8,17 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: rozprašovač,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Na cielené pôsobenie Grepofitu v ústnej dutine, kde sa choroba často po prvýkrát prejaví bolesťou a škriabaním v krku, prichádza Energy s novým, veľmi príjemným spôsobom aplikovania - v spreji. Účinné látky majú možnosť pôsobiť proti pôvodcom infekcie priamo na mieste jednej zo vstupných brán do organizmu.

Grepofit sprej je vhodný pri:

  • zápale nosohltanu, angíne
  • infekčnej mononukleóze
  • sliznicových a kožných afekciách ako sú opary a afty

 Grepofit sprej  je prípravok s účinnou kombináciou prírodných látok: extraktu z grapefruitového jadierka, cesnaku, propolisu, echinacey a mentolu. Niektoré sa osvedčili už v Grepofite, ktorý sa vyrába vo forme kapsúl. Obsahuje predovšetkým flavonoidy, glykozidy a niekoľko proteínov. Má silné účinky, ktoré zabraňujú rozmnožovaniu baktérií, vírusov a plesní. Z hľadiska bolestí v krku vyzdvihneme účinnosť proti baktériám typu streptokokov a stafylokokov, z kvasiniek je extrakt schopný ničiť Candidu albicans. Ide teda o prírodnú látku, ktorá bola dôkladne preskúmaná, má široké spektrum účinkov, nepoškodzuje imunitný systém a je hypoalergénna. U malej skupiny jedincov alergických na citrusové ovocie odporúčame nižšie počiatočné dávky spreja Grepofit - 1x denne jednu aplikáciu na sliznici ústnej dutiny. Podľa tolerancie potom treba dávku zvyšovať na nižšie uvedené odporúčanie. Produkt sa uplatňuje aj pri krvácajúcich ďasnách. Tu je ideálna kombinácia so zubnou pastou Balsamio. Prínosom môže byť aj pri nepríjemnom probléme ako je zápach z úst. Ten pacientovi spôsobuje stres, obmedzuje ho a často nesúvisí so zlou ústnou hygienou. Súvislosti nachádzame s ochorením zubov, ďasien, chronickou formou angíny alebo ochorením žalúdka.

Praktické balenie vhodné aj na cesty, široký potenciál a jednoduchý spôsob používania vás určite potešia. Doplňte svoju domácu lekárničku a vyskúšajte ho!

Použitie:  Sprej Grepofit sa aplikuje v dávke 4x denne 2 vstreky na ľavú aj pravú časť hrdla alebo priamo na postihnuté miesto. Tento výrobok je možné používať aj pri liečbe antibiotikami. Ich vzájomné účinky sa zosilňujú. Skúsenosti z praxe týkajúce sa testovania spreja Grepofit v  ordinácii Energy ešte pred jeho uvedením na trh potvrdili, že má vysokú účinnosť a výbornú znášanlivosť. Látky obsiahnuté v spreji sa dobre tolerujú, nedráždia ani nepália zápalom postihnuté sliznice. Urýchľujú hojenie. Príjemná je aj jemná mentolová chuť. 

Obsah: 14ml. 

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky. Viď.:Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

 

Jóga - Poradňa