Energy Imunosan na astmu, infekcie, vírusy, baktérie, respiračné ochorenia a zdravý tráviaci systém, srdce, pečeň, detoxikácia 90 tbl

Kód tovaru: ENER000318
Energy Imunosan na astmu, infekcie, vírusy, baktérie, respiračné ochorenia a zdravý tráviaci systém, srdce, pečeň, detoxikácia 90 tbl
Podporuje celkovú obranyschopnosť organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje ich liečbu, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze.
Cena: 24,70 € s DPH (20,58 € bez DPH)
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Imunosan je bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje ich liečbu, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze. Pôsobí preventívne a liečebne pri množstve civilizačných ochorení a je perspektívnym prípravkom v boji proti rakovine. Zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť tela pri stresovej záťaži a pôsobí efektívne na odstraňovanie únavy. Dodáva potrebnú životnú energiu a spomaľuje starnutie organizmu. Imunosan harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu sleziny, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch žiaričov.

Použitie:

 • posilňuje imunitu pri akútnom aj chronickom zápalovom ochorení (vírusy, baktérie)
 • je  vhodný pri opakovaných infekciách
 • má dobrý vplyv na liečbu respiračných ochorení a ochorení tráviaceho systému
 • urýchľuje hojenie, regeneráciu a rekonvalescenciu po chorobe alebo chirurgickej liečbe
 • pôsobí pri rakovine a znižuje nežiadúce vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania
 • posilňuje činnosť pečene a obličiek
 • detoxikuje organizmus vystavený účinkom chemických látok a žiarenia
 • vhodný pri toxickom zaťažení, dlhodobom užívaní liekov, žltačke a mononukleóze
 • pôsobí proti alergii, najmä u ťažkých stavov astmy a kožných prejavov, podporuje hojenie kože a pôsobí proti kožným ochoreniam - ekzémy, vyrážky, lupienka
 • podporuje prirodzenú mikroflóru hrubého čreva, pôsobí proti zápalom čriev a nadúvaniu
 • vhodný pri opakovanom užívaní antibiotík a črevnom ochorení
 • znižuje hladinu cukru v krvi, vhodný na zlepšenie stavu diabetikov
 • znižuje hladinu cholesterolu a tukov v krvi, znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb (artérioskleróza, infarkt myokardu, mozgová mŕtvica)
 • normalizuje krvný tlak
 • zlepšuje kondíciu, dodáva energiu pri celkovej slabosti, fyzickom alebo psychickom vyčerpaní- vhodný pre osoby vystavené stresu a záťaži
 • má pozitívny vplyv na plodnosť a libido.

Zloženie: Kozinec blanitý: Posilňuje imunitu, ochraňuje srdce a cievy, urýchľuje hojenie, čistí pečeň a obličky, dodáva životnú energiu a odstraňuje únavu. Lesklokôrovka obyčajná: Posilňuje imunitu, detoxikuje a obnovuje pečeňové bunky, pôsobí proti zápalom a alergiám, ochraňuje srdce a cievy, pôsobí proti starnutiu. Atraktylový koreň: Posilňuje činnosť sleziny a žalúdka, zvyšuje energiu organizmu, pôsobí proti opuchom a zadržiavaniu vody v organizme, zabraňuje nadmernému poteniu. Všehojovec štetinatý: Tonizuje organizmus a zvyšuje jeho kondíciu (silný adaptogén), stimuluje činnosť pohlavných žliaz, ochraňuje srdce a cievy, odstraňuje únavu a zlepšuje psychickú kondíciu. Vtáčí zob obyčajný: Má protizápalové a dezinfekčné účinky, pôsobí proti voľným radikálom, posilňuje činnosť žalúdka. Ďatelina lúčna: Odstraňuje toxické látky z tela, ochraňuje srdce a cievy, upravuje hladinu ženských hormónov. Pečiarka mandľová: Výrazne posilňuje imunitu, predchádza civilizačným ochoreniam, znižuje prejavy alergie, ochraňuje pečeň, srdce a cievy. Zelený čaj: Má antioxidačné účinky, posilňuje imunitu, chráni srdce a cievy, zlepšuje trávenie a odstraňuje únavu. Dangshen: Podporuje imunitu a vitalitu, zlepšuje odolnosť proti stresu, odstraňuje únavu, pôsobí proti nespavosti a zlepšuje chuť do jedla. 

Odporúčané dávkovanie 1 kapsula 2–3x denne, najlepšie po jedle. Po troch týždňoch užívania odporúčame jeden týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Počas užívania prípravku treba zvýšiť príjem tekutín. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ani osoby precitlivené na sójové produkty. 

 Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky. Viď.:Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

 

Jóga - Poradňa