Energy Peralgin na alergie, astmu a sennú nádchu, migrénu a návaly horúčav v menopauze 120 tbl

Kód tovaru: ENER000315
Energy Peralgin na alergie, astmu a sennú nádchu, migrénu a návaly horúčav v menopauze 120 tbl
Vďaka mimoriadnemu zloženiu posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu, pôsobí proti všetkým alergickým prejavom a pomáha predchádzať alergickým záchvatom. Upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, svrbeniu slizníc a sčervenaniu kože.
Cena: 23,00 € s DPH (19,17 € bez DPH) Pôvodná cena: 28,60 € s DPH
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Peralgin je bioinformačný prípravok s obsahom olejov a výťažkov z liečivých rastlín a exotických húb. Harmonizuje predovšetkým energetickú riadiacu dráhu a dráhu pľúc, ďalej dráhu močového mechúra, nervového a hormonálneho systému, sleziny a pankreasu.

Základ Peralginu tvorí extrakt a olej z perily, ktorá sa veľmi cení pre svoje antioxidačné a protialergické účinky, najmä v tradičnej čínskej medicíne. Prípravok ďalej obsahuje výťažok z liečivej cudzopasnej huby cordyceps, ktorá sa užíva ako tradičný liek na upevnenie zdravia a zvýšenie odolnosti. Unikátny komplex dopĺňa esencia z boráku, valeriány, zo semien vínového hrozna, pričom je obohatený horčíkom.

Vďaka mimoriadnemu zloženiu:

  • posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu
  • pôsobí proti všetkým alergickým prejavom a pomáha predchádzať alergickým záchvatom
  • upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, svrbeniu slizníc a sčervenaniu kože
  • pomáha pri odstraňovaní kožných alergických prejavov ako je žihľavka či atopický ekzém
  • veľmi účinne pôsobí aj na migrenózne bolesti hlavy a návaly horúčav v období menopauzy.

Ďalšie použitie pri:

  • potravinovej alergii alebo otrave jedlom
  • problémoch s nadmerný potením a návaloch horúčavy
  • na upokojenie nervovej sústavy (vyčerpanie, stres, rozrušenie a pod.)
  • nedostatku energie, premenštruačnom syndróme a bolestivej menštruácii
  • žalúdočných a srdcových neurózach, kinetóze, proti svalovým kŕčom.

Energetické pôsobenie: podľa princípov TČM Peralgin harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého čreva, močového mechúra, sleziny, pankreasu a troch žiaričov (troch ohnísk). 

Zloženie: Perilla frutescens (perila krovitá): Pôsobí antioxidačne a protizápalovo. Jej účinok na liečbu alergických príznakov je vedecky preukázaný. Cordyceps sinensis (kordyceps čínsky): Dodáva vitalitu a tonizuje organizmus, zvyšuje energiu, pôsobí ako afrodiziakum a má ochranný vplyv na dýchací systém. Zlepšuje krvný obeh a detoxikuje. Magnézium (horčík): Aktivizuje enzymatický a hormonálny systém a reguluje činnosť vnútorných orgánov. Má výrazné protizápalové a antialergické účinky (pôsobí proti záchvatom). Zmierňuje pocity nervozity spôsobené stresom, uvoľňuje kŕče a tlmí bolesť. Borago officinalis (borák lekársky): Účinkuje priaznivo pri liečbe atopických ekzémov, alergií, lupienky a akné. Pomáha pri infekciách horných dýchacích ciest. Pozitívne ovplyvňuje hormonálny systém a tlmí prejavy súvisiace s prechodom. Celkovo posilňuje organizmus a zvyšuje odolnosť voči stresu. Vitis vinifera (vinič stolový): Extrakt z hroznových jadier má antioxidačné účinky, znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a zlepšuje prietok krvi. Podporuje syntézu kolagénu a pôsobí proti vzniku vrások. Valeriana officinalis (valeriána lekárska): Výrazne upokojuje nervovú sústavu, zmierňuje bolesti a kŕče. Pôsobí pri nespavosti, nervovom vyčerpaní, nadúvaní a žalúdočnej nevoľnosti. 

Odporúčané dávkovanie 1 kapsula 1–3x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky. Viď.:Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Jóga - Poradňa