Energy Stimaral kvapky pre doplnenie energie, proti únave, na imunitu 30ml

Kód tovaru: ENER000311
Energy Stimaral kvapky pre doplnenie energie, proti únave, na imunitu 30ml
Prípravok s tonizačným a adaptogénnym účinkom. Zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú a duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a vracia energiu.
Cena: 19,50 € s DPH (16,25 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Spôsob použitia: Bylinné kvapky,
Záruka: 24 mesiacov,
Balenie: 30ml,
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Stimaral je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s tonizačným, adaptogénnym a harmonizujúcim účinkom. EAV testom sa zistil harmonizačný vplyv prípravku predovšetkým na energetickú dráhu riadiacu, pečene a sleziny, v druhom rade na dráhu žlčníka, troch žiaričov, srdca a pľúc. Harmonizáciou týchto dráh možno pomôcť pri problémoch, ktoré vznikajú v dôsledku ich disharmónie.

Použitie Stimaralu:

  • Je vhodný pre všetkých, ktorí trpia nedostatkom energie. Prípravky na báze kofeínu telo neustále stimulujú a zaťažujú. Stimaral stimuluje bez kofeínu, harmonizuje a šetrí telo. Nehrozí teda návyk na kofeín s negatívnym vplyvom na močový mechúr a ďalšie orgány. Výťažok zlatého koreňa nepatrí medzi dopingové látky, a i tak (ako potvrdili klinické štúdie) má výrazný efekt na výkonnosť.
  • Zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú a duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a prinavracia energiu. Celý komplex  látok je ladený tak, aby jednotlivé rastliny a bioinformácie synergicky dopĺňali skvelú paletu účinkov hlavnej zložky - kráľovnej harmonizačných rastlín - rozchodnice ružovej, ľudovo zvanej zlatý koreň. Táto zákonom chránená rastie v horskom pásme Vysokých Tatier, Krkonôš, Karpát a na Ďalekom východe. Názov zlatý koreň si vyslúžila od babiek bylinkárok kvôli citrónovožltej až zlatistej farbe kôry koreňov a posledné výskumy vo farmácii nás vyzývajú vážiť si túto rastlinu prinajmenšom ozaj ako zlato. Táto rastlina, ktorej hrubý podzemok po nalomení vonia ružami, účinkuje absolútne bezkonkurenče, predstíhuje uznávaný ženšen, eleuterokok aj návykovú guaranu.
  • Má pozitívny vplyv na zvýšenie imunity, antibakteriálne, antivírusové a protinádorové účinky a ochranný účinok proti rôznym druhom žiarenia vďaka obsahu vysoko biologicky aktívnych a ochranných látok, ako sú energíny, polysacharidy zo skupiny glukánov. Kyselina jantárová a aminokyselina kreatín sa tiež podieľajú na celkovej regenerácii organizmu, vrátane celého radu silíc.

Využitie Stimaralu z hľadiska psychiky:

  • Prípravok môžete užívať aj podľa momentálnej nálady a psychického stavu, ktorý sa spája s disharmóniou energetických dráh, ktoré Stimaral harmonizuje. 
  • Okrem iného ide o precitlivenosť na hluk, svetlo, silné vône a chute, impulzívne konanie, výbuchy zúrivosti, o neprestajnú výbušnosť, nezadržateľný smiech, smútok, hystériu, depresiu, nepružné myslenie a zábudlivosť, zlé sústredenie, neschopnosť naučiť sa spamäti text alebo vyriešiť matematickú úlohu. 
  • Ďalej je to napríklad zvýšená pozornosť voči detailom (puntičkárstvo), netrpezlivosť alebo hyperaktivita. 

Zloženie Stimaralu:  Hlavnou zložkou Stimaralu je zlatý koreň – rozchodnica ružová. Rastie v horskom pásme Vysokých Tatier, Krkonôš, Karpát, a na Ďalekom východe. Patrí medzi kráľovné tonizujúcich bylín. Má výraznejší efekt než ženšen, všehojovec, guarana a iné rastliny. Zvyšuje odolnosť a prispôsobivosť organizmu na extrémne podmienky. Ochraňuje pečeň, zlepšuje pamäť. Obsahuje veľké množstvo organických kyselín. Za zmienku stojí napríklad kyselina jantárová s omladzujúcim vplyvom na bunky. Jej významnou zložkou sú flavonoidy, ktoré majú vysoké antioxidačné účinky, a steroidné látky, ako napríklad beta-sitosterol. Ďalšie zložky Stimaralu: aralka čínska, maralí koreň, schizandra čínska, šišiak bajkalský, škoricovník cejlónsky, ginkgo dvojlaločné, palina pontická, fenikel obyčajný, puškvorec obyčajný, pamajorán obyčajný. Chuť a účinky dolaďuje rad éterických olejov, ako napríklad grepový, kardamómový, litseový, a ďalšie. Silu a účinnosť prípravku podstatne zvyšujú aj bioinformácie nerastov: krištáľu, antimonitu, azuritu, galenitu a ďalších.

Dávkovanie: Pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň.

Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky. Viď.:Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Jóga - Poradňa