Dr.Popov Průdušky-dýchacie cesty bylinné kapky 50 ml

Kód tovaru: 2018-S-003
Dr.Popov Průdušky-dýchacie cesty bylinné kapky 50 ml
Bylinné kvapky - Priedušky a dýchanie obsahujú zmes vynikajúcich bylín, ktoré sú prospešné pre normálnu funkciu dýchacieho systému.
Cena: 2,75 € s DPH (2,29 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Dr. Popov
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Bylinné kvapky - Priedušky a dýchanie obsahujú zmes vynikajúcich bylín, ktoré sú prospešné pre normálnu funkciu dýchacieho systému. Podbeľ lekársky udržiava normálne funkcie horných dýchacích ciest. Nechtík lekársky, sladké drievko a aníz udržujú normálne funkcie dýchacieho systému. Lišajník islandský a bez čierny navyše podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní Bylinné kvapky - Priedušky a dýchanie cítia lepšie a po ich dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho dalších pozitív.

  • Podbeľ lekársky podporuje obranyschopnosť a chráni bunky pred radikálmi. Podbeľ podporuje zdravé dýchacie cesty, odstraňuje kašeľ aj hlieny.
  • Nechtík lekársky pôsobí prečisťujúco, upravuje krvný obeh a rýchle hojí rany. Nechtík má aj antibakteriálne a antivírusové účinky, stimuluje obranyschopnosť a posilňuje dýchacie cesty.
  • Sladké drievko pomáha udržať čisté dýchacie cesty a funkčný dýchací systém. Sladké drievko podporuje imunitný systém a obsahuje antioxidačne pôsobiace látky.
  • Lišajník islandský obsahuje slizovité látky, vytvára na dýchacích cestách ochranný film, zvlhčuje sliznicu, chráni ju a pomáha tíšiť podráždenie.
  • Bez čierny je veľmi dobrým ukľudňujúcim prostriedkom. Bez podporuje vykašliavanie a pozitívne pôsobí na imunitný systém.

Dávkovanie 3x denne užívať 20 kvapiek. Tinktúru je možno nakvapkať aj do nápoja, napríklad vody alebo čaju.Odporúčaná denná dávka (60 kvapiek) obsahuje po 17 mg všetkých obsiahnutých bylín.

Zloženie voda, jemný kvasný lieh (40%), podbeľ list, nechtík kvet, aníz plod, sladké drievko, lišajník islandský stielka, bez čierny kvet. 100g výrobku obsahuje 2,37g všetkých menovaných bylín.

Upozornenie!

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Pred použitím pretrepať, ľahký zákal nie je na závadu.

Jóga - Poradňa