Fungilen kvapky proti vírusom, baktériam, plesniam a kvasinkam - Fungi 50 ml

Kód tovaru: BK000DE001
Fungilen kvapky proti vírusom, baktériam, plesniam a kvasinkam - Fungi 50 ml
Elixír Fungilen na potlačenie nežiadúcich mikroorganizmov
Cena: 7,21 €
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Spôsob použitia: Bylinné kvapky,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Dúhové elixiry a tinktúry
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Elixír FUNGILEN priaznivo pôsobí pri premnožení nežiadúcich mikroorganizmov v tele, napomáha upravovať vnútorné prostredie organizmu. Použitie tohto prípravku je vhodné predovšetkým pre osoby s akútnymi a chronickými problémami spôsobenými premnožením vírusov, baktérií a húb (plesne, kvasinky - FUNGI).

Najčastejšie príznaky premnoženia patogénov:
Časté bolesti hlavy spojené s pocitom nevoľnosti, padanie vlasov, tvorba lupín alebo naopak mastiaca sa pokožka hlavy, bolesti svalov a kĺbov, trasenie končatín, kolísanie telesnej váhy, neodolateľná chuť na sladké, pálenie a svrbenie kože, šupinaté ekzémy, suché dlane, hlboké boľačky, akné, plesne kože a nechtov, zápach z úst, pachuť v ústach, zápaly ďasien, svetlý jazyk, nadúvanie, hnačky, svrbenie konečníka, žalúdočné nevoľnosti, zápaly slinivky, poruchy funkcie pečene, vredové zápaly čriev, chronické ochorenia ľadvín, neznášanlivosť alkoholu, pálenie, svrbenie a slzenie očí, svrbenie v nose, pľuzgieriky, chronická nádcha, ušné zápaly s hnisavým výtokom, biely výtok z pošvy, silné svrbenie pohlavných orgánov, zápaly močového mechúra a vaječníkov, menštruačné kŕče, pokles sexuálnej túžby, zdurené uzliny, imunitné poruchy, opakované zápaly, alergia na potraviny, zimomravosť, nočné potenie, opuchy, poruchy koncentrácie, apatia, nespavosť, depresia, chronická únava.

Spôsob užívania elixíru:
Dospelí užívať 3x denne 20 kvapiek pol hodiny pred jedlom alebo po jedle, najlepšie počas 6 týždňov. Elixír je vhodné rozriediť v troške vody, chvíľu podržať v ústach, nezapíjať. Deťom podávať 3x denne 10 kvapiek do 50 ml vody. Vhodné pre deti od 6 rokov. Pri užívaní dodržujte pitný režim, minimálne 1,5 l denne na 50 kg živej váhy. Podľa miery postihnutia organizmu nasadiť po približne mesačnej pauze ďalšiu liečebnú kúru. V niektorých prípadoch sa môže dočasne objaviť smäd, ľahšia bolesť hlavy či hnačka. Tieto prejavy sú prirodzenou súčasťou prebiehajúcich detoxikačných procesov a spravidla po niekoľkých dňoch samy odoznejú.

Jedno balenie s obsahom 50 ml vystačí cca na dva týždne, pri samostatnom použití jednotlivých elixírov preto odporúčame využívať  dve balenia po sebe. Jeden až dvakrát do roka odporúčame zaradiť komplexnú detoxikačno-regeneračnú kúru pomocou všetkých troch základných Dúhových elixírov v poradí FUNGILEN-DETOXILEN-FRUCTAVIT. V tomto prípade stačí využívať po jednej fľaštičke z každého elixíru, jednotlivo za sebou bez pauzy.

Doporučená doplnková fungicídna diéta:
V záujme maximálnej účinnosti liečebnej kúry sa dlhodobo vyhnite všetkým silne kyselinotvorným potravinám a umelým prídavným látkam. Jedná sa najmä o tzv. päť bielych jedov: biely cukor, mlieko a mliečne výrobky, stužené rafinované oleje a tuky, bielu múku a lúpanú ryžu, kamennú soľ. Ďalej obmedzte živočíšne tuky, vajíčka, alkohol,  nikotín, prísun umelých farbív (tzv. Éčka), dochucovadlá (kečup, horčica, majonéza, tatárska omáčka, ocot) a konzervantov (glutaman sodný, kyselina benzoová a citrónová).

Zloženie:
Extrakt z plodnice plamienky zimnej, kvetu kapucínky väčšej, listu brezy previsnutej, vňate levandule lekárskej a koreňa puškvorca obyčajného, alkohol 40 %. Nevhodné pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah: 50 ml

Poradňa