Metabolizmus a chudnutie kvapky na zníženie cholesterolu, detoxikáciu pečene, podpora trávenia a chudnutia 50ml

Kód tovaru: BK000BK006
Metabolizmus a chudnutie kvapky na zníženie cholesterolu, detoxikáciu pečene, podpora trávenia a chudnutia 50ml
Zmes obsiahnutých bylín napomáha detoxikácii pečene, znižuje hladinu cholesterolu, posilňuje krvný obeh a čistí krv.
Cena: 7,20 €
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Spôsob použitia: Bylinné kvapky,
Záruka: 24 mesiacov,
Balenie: 50ml,
Značka: Dúhové elixiry a tinktúry
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Kvapy Metabolizmus a chudnutie - zmes obsiahnutých bylín napomáha detoxikácii pečene, znižuje hladinu cholesterolu, posilňuje krvný obeh a čistí krv. Ďalej podporuje sekréciu žalúdočných štiav a napomáha pri liečbe porúch trávenia pri diétnych chybách. 

  • Chaluha bublinatá je morská riasa, ktorá veľmi účinne pomáha pri dysfunkciách látkovej výmeny a obezite. Obsahuje kyselinu algínovú, ktorá sa účinkom žalúdočných štiav mení na slizovité látky, ktoré mechanicky zabraňujú vstrebávaniu živín z čriev do krvi a tým znižujú pocit hladu.
  • Ďalej obsahuje jód, ktorý zvyšuje funkciu štítnej žľazy a tým urýchľuje látkovú výmenu.
  • Pýr plazivý podporuje vylučovanie vody z organizmu, normálnu činnosť obehovej sústavy – prečistenie, kontroluje telesnú hmotnosť a podporuje chudnutie.  

Zloženie: 
Alkohol 40 %, liehovoglycerínový extrakt z: pýr plazivý 29 mg, lipkavec pravý 17 mg, materina dúška 13 mg, repík lekársky 10 mg, chaluha bublinatá 7 mg v DDD 60 kvapiek. Denná dávka obsahuje max. 200 µg jódu, max. celkový denný príjem pre dospelého je 600 µg.  Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby so zvýšenou činnosťou štítnej žľazy.

Spôsob užívania: 3x denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívať medzi jedlami, nezapíjať. Pri užívaní dodržujte pitný režim 2-3 l tekutín denne. 

Odporúčanie výrobcu: Odporúčaná doba užívania je 6 týždňov, potom prerušiť 4-týždennou prestávkou. Obvyklý úbytok na váhe  pri prvej kúre je 1 kg/týždeň a to aj bez zmeny stravovacích a pohybových návykov. Pri prerušení či ukončení kúry obyčajne neprichádza jo-jo efekt, tzn. nedochádza k návratu hmotnosti na pôvodné hodnoty. Odporúčané množstvo na jednu kúru je 3x 50 ml balenia.

 

Poradňa