Topnatur ovsený kúpeľ pre deti 6x25g

Kód tovaru: ASP0037504
Topnatur ovsený kúpeľ pre deti 6x25g
Minimálna trvanlivosť do 31.12.2017. Ovsený kúpeľ pre deti sa veľmi osvedčil v detských liečebniach a kúpeľoch pri liečbe detí trpiacich atopickým ekzémom, prosiázou, akné, veľmi suchou pokožkou a inými dermatitídami.
Cena: 1,59 € s DPH (1,33 € bez DPH) Pôvodná cena: 3,59 € s DPH
Dostupnosť: Na sklade
Záruka: 24 mesiaco,
Váha: 150,
Značka: TOPNATUR
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Topnatur Ovsený kúpeľ pre deti regeneruje, zvláčňuje a upokojuje pokožku od podráždenia, svrbenia, pomáha pri podpornom ošetrení atopického ekzému, dermatitídy, citlivej a suchej pokožky. Upokojuje pokožku po bodnutí hmyzom či podráždenú alergickou reakciou. Ovsený kúpeľ pre deti sa veľmi osvedčil v detských liečebniach a kúpeľoch pri liečbe detí trpiacich atopickým ekzémom, prosiázou, akné, veľmi suchou pokožkou a inými dermatitídami.
V súčasnej dobe sa ovsený kúpeľ používa v kúpeľoch a liečebniach ako sú Luhačovice, Lipová, Kynžvart, Poděbrady a ďalšie. Ovesný kúpeľ sa tu aplikuje pravidelne 3x týždenne po dobu 4-6.týždňov.

Ovsený kúpeľ je odporúčaný odbornými kožnými lekármi, dermatoalergológmi, pediatrami. Je 100% špeciálne upravený prírodný extrakt z ovsa, bez konzervačných prísad. Použitie ovsených kúpeľov má veľmi dlhú históriu potvrdenú mnohoročnými skúsenosťami našich predkov a doloženú vedeckými štúdiami ústavov zo všetkých častí sveta. Doprajte svojmu dieťaťu upokojujúce účinky ovseného kúpeľa TOPNATUR.

 

Poradňa