Tráviace enzýmy komplexné pre podporu trávenia 60tbl.

Kód tovaru: WN00003211
Tráviace enzýmy komplexné pre podporu trávenia 60tbl.
Komplexné tráviace enzýmy, lepšie zažívanie a trávenie.
Cena: 17,90 € s DPH (14,92 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Vaše telo potrebuje tráviace enzýmy, na dokončenie trávenia potravy a rozkladajúcich sa živín do formy, ktoré môžu byť absorbované v tele. Niektorí ľudia neprodukujú dostatok tráviacich enzýmov prirodzene, tak sa enzýmy užívajú ako doplnok na pomoc tráveniu. Aj vaše telo produkuje menej týchto enzýmov s pribúdajúcim vekom. 

Tráviace enzýmy pomáhajú a podporujú normálne trávenie. Amylázy pomáhajú rozkladať sacharidy.  Celuláza štiepi rastlinné vlákna na menšie celky, ktoré obsahujú D-glukózu. Laktáza štiepi mliečny cukor – laktózu na jednoduché sacharidy. Lipáza rozkladá tuky. Maltáza štiepi maltózu na skvasiteľnú glukózu. Proteázy (papaín a bromelaín) štiepia bielkoviny. Sacharázy štiepia sachorózu.

Priaznivé účinky Tráviace enzýmy komplet:

  • pomáhajú rozkladať sacharidy
  • pomáhajú štiepiť bielkoviny
  • pomáhajú vytvárať priaznivé prostredie v žalúdku.

Osoby bez zdravotných problémov po užívaní výživového doplnku TRÁVIACE ENZÝMY pocítili ďalšie pozitíva.

Zloženie: Amylázy 63 mg (6300 DU/UD), celuláza 18 mg (90 CU/UC), hemiceluláza 10 mg (100 HCU/UHC), laktáza 5.75 mg (290 ALU/ULac), lipáza 31.25 mg (250 LU/UL), maltáza 10 mg (30 DP/PD), proteázy 55 mg (papaín 12.5 mg(225 USP) a bromelaín 50 mg (750 PU/UP)), sacharázy 2 mg (20 INVU/UInv) Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: dospelí 2 tablety s každým jedlom, max 10 tabliet denne. 

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Poradňa