Sofia chladivý gél s extraktom z pijavíc na krčové žily, povrchový zápal žíl, opuchy a kŕče v nohách, krčná chrbtica 75ml

Kód tovaru: BYLIN0128
Sofia chladivý gél s extraktom z pijavíc na krčové žily, povrchový zápal žíl, opuchy a kŕče v nohách, krčná chrbtica 75ml
SOFIA gél s extraktom z pijavíc na krčové žily, povrchový zápal žíl, opuchoch a kŕčoch v nohách.
Cena: 10,95 € s DPH (9,13 € bez DPH)
Dostupnosť: Na dopyt
Spôsob použitia: balzamy/krémy,
Záruka: 24 mesiacov,
Balenie: 75ml,
Značka: Tradičná ruská medicína
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Liečba pijavicami sa vo vybraných klinikách používa hlavne pri ochoreniach spojených k krvným obehom, v neurochirurgii a na urýchlenie hojenia úrazom amputovaných a znovu pripojených končatín.

Gél obsahuje látky, ktoré prenikajú hlboko do tkanív a regenujú ich. Proces tvorby a rozširovania kŕčových žíl sa tak výrazne pozastavuje. Gél sa osvedčil aj na stuhnutú krčnú chrbticu a boľavé prsia.

Použitie:

  • pri nedostatočnosti periférneho krvného obehu dolných končatín
  • pri povrchovom zápale žíl, varikóznom rozšírení žil dolných končatín a chronickej žilovej nedostatočnosti
  • pri únave a ťažobe nôh, napätí, opuchoch a kŕčoch
  • pri cievnych pavučínkách a kŕčových žilách.

Obsahuje: voda obohatená iontami striebra, včelí vosk, piavit, rakytníkový olej, olejový extrakt sofory japonskej,pagaštan konský, horec, harmanček, chaluhy, praslička roľná, nechtík, liehový extrakt dubovej kôry, aloe vera, vitamíny A,E,D, panthenol, hydrlyzát kolagénu a vitanol. ( Aqua, Cera Alba, Glycerin, DEG Stearate, Olea Europaea, Hippophae Rhamnoides, Hydroxylated Lanolin, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidynyl Urea, Triticum Vulgare, Retinol, Hydrolyzed Collagen, Panthenol, Chamomilla Recutita, Aesculus Hippocastanum, Fucus Vesiculosus, Corylus Avellana, Parfum, Aloe Barbadensis, Rosa Canina, Bidens Tripartitus, Equisetum Arvense, Urtica Dioica, Arctium Majus, Hirudinea Extract, Vitanol,Methylchloroisotriazolinone,Methylisothiazolinone.

Gél nanášame rovnomerne a ľahko vtierame smerom zdola nahor 2-3x denne počas 6-8 týždňov. Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti alebo precitlivensti na niektorú zložku krému a na otvorené rany. Dermatologicky testované.

 

 

 

 

 

 

Jóga - Poradňa