P. Jentschura BasenSchauer® zásaditý sprchový gél 100 ml

Kód tovaru: 4260196683081
P. Jentschura BasenSchauer® zásaditý sprchový gél 100 ml
BasenSchauer® zásaditý sprchový gél obohatený o minerály, bylinné výťažky a gáfor ideálne dopĺňa kúpeľovú soľ MeineBase® .
Cena: 9,90 € s DPH (8,25 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Dr. Jentschura
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

BasenSchauer® zásaditý sprchový gél obohatený o minerály, bylinné výťažky a gáfor ideálne dopĺňa kúpeľovú soľ MeineBase® .

BasenSchauer® sprchový gél s hodnotou pH 7,5 osviežuje a harmonizuje celé telo a všetky zmysly. Aloe Vera spoločne s prírodnými minerálmi a éterickými olejmi (extrakt z brezových a meduňkových lístkov a chmeľových kvetov) intenzívne stará o pokožku a podporuje jej funkciu, zanecháva pocit zamatovo hebké pokožky.

Sprchový gél BasenSchauer® je vhodný aj pre citlivú pokožku a je ideálny starostlivosť o pokožku pre regeneráciu po športe.

Zloženie:

voda (demineralizovaná voda), glycerín *, kokosový Glucoside, vínny lieh, inulín, lauryl Glucoside, stearyl citrát, xantanová guma, gáfor, guma guar, aloe vera *, prírodné minerály, benzylalkohol, fenylethylalkohol, výťažky z bylín: (brezový list * , saturejka *, borák *, nátržník husí *, chmeľový kvet *, list medovky *, praslička *), parfum ** (citrónový olej, vavrín kubébový, olej z borovice kleč, šalviový olej, gerániovú olej, olej z ružového dreva, anízový olej, citronelový olej, borovicový olej z ihličia, olej z čajovníka, bergamotový olej, klinčekový olej, olej z pomarančových šupiek, cédrový olej, olej ylang-ylang, rozmarínový olej, tymianový olej, rascový olej, cyprusový olej, olej z citrónových šupiek, santalový olej, levanduľový olej, borievkový olej), achát, karneol, citrín, chryzopras, chalcedón, zafír, horský krištáľ, ónyx, natron, Limonén **, citral **

* Vyrobené zo surovín z kontrolovaného biologického poľnohospodárstva

** z éterických olejov

Balenie:

100 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Neobsahuje parabény, Pegs, parafíny, silikóny, syntetické farbivá a vonné látky.

Poradňa