CHOCO POWER SLIM prášok na prípravu nápoja 1×185 g

Kód tovaru: CH0001
CHOCO POWER SLIM prášok na prípravu nápoja 1×185 g
Doplnky stravy Choco Slim Power obsahujú 100% aktívnych prírodných látok na chudnutie. Za pomoci glukomanánu podporujú produkciu mastných kyselín, ktoré podľa výskumu pomáhajú znižovať obezitu a teda zrýchľujú chudnutie.
Cena: 46,80 € s DPH (39,00 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Značka: CHOCO SLIM
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Glukomanán pochádza z koreňa rastliny známej ako sloní chlieb alebo konjac. Má schopnosť absorbovať veľké množstvo vody, znásobuje až 100 krát svoj objem vo vode, čím vytvára rýchlu saturáciu, kontroluje chuť do jedla a znižuje množstvo konzumovaných potravín. Znižuje vstrebávanie tukov a cukrov a zároveň pomáha eliminovať ich z tela. Okrem toho, ako vláknina, pomáha proti zápche, čo je veľa krát príčina nedostatočnej straty hmotnosti pri chudnutí. Hoci tieto atribúty charakterizujú väčšinu vlákien, rozdiel v porovnaní s glukomanánom spočíva v tom, že ide o viskóznejšiu látku, ktorá je zvlášť účinná pri chudnutí. Veľmi dôležitá je jeho úloha ako výživa pre priateľské baktérie v čreve, známe probiotiká. Pomáha im produkovať mastné kyseliny, ako je butyrát, ktorý podľa výskumu pomáha predchádzať a znižovať obezitu a zároveň zabraňuje vzniku inzulínovej rezistencie.

Glukomanán tiež reguluje príjem energie – tj kalórií + glukózy, hladinu inzulínu ako aj hladinu draslíka a zníženie cholesterolu. Je to bezpečná rastlinná látka, ktorá môže skutočne prispieť k zníženiu telesnej hmotnosti, pomáha k obmedzeniu príjmu veľkého množstva potravín a celkovo zlepšeniu nášho zdravia.

Choco Power Slim obsahuje aj extrakt zo zeleného čaju, ktorý sa tradične používa na znižovanie telesnej hmotnosti spolu s diétou. Vitamín B6 pomáha znižovať únavu a pomáha pri premene bielkovín na aminokyseliny a aminokyselín na bielkoviny. Chróm pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

POUŽITIE : 

Rozpusťte 1 dávku 2,05gr CHOCO POWER SLIM pomocou špeciálnej odmerky v balení v pohári vody alebo mlieka (najmenej 50 ml), trikrát denne asi 15 minút pred každým jedlom.

ZLOŽENIE NA DENNÚ DÁVKU :

Konjac: 3750 mg

Zelená káva: 15 mg

Zelený čaj: 15 mg

Vitamín B6: 1,699 mg

Chlorid chromitý: 0,12 mg

Kakaový prášok: 2,25g

Sladidlo: Sukralóza: 30 mg

Jóga - Poradňa