Čínska bylinná náplasť pri reume, artritíde, bolesti chrbta, ukľudnenie svalov a kĺbov, pomliaždeniny 5 ks

Kód tovaru: GN000000N1
Čínska bylinná náplasť pri reume, artritíde, bolesti chrbta, ukľudnenie svalov a kĺbov, pomliaždeniny 5 ks
Náplaste proti bolesti svalov a kĺbov
Cena: 3,90 € s DPH (3,25 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: náplaste/obklady,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Good Nature
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Použitie :

  • po námahe na ukľudnenie svalov a kĺbov
  • priaznivo pôsobí aj pri pomliaždeninách
  • podporný preventívny i terapeutický účinok pri artritídach
  • pri reumatických problémoch - bolestivé blokády
  • bolesti v bedrách, chrbta
  • pri znížení citlivosti končatín, napätí v dráhach atď.

Náplasť sa aplikuje priložením na vybrané miesto. kde sa necháva pôsobiť podľa potreby. Nesmie sa aplikovať na otvorené a krvácajúce poranenia. Náplasť Tianhe zhuifeng gao na mieste priloženia prehrieva pokožku a zlepšuje prekrvenie. Laboratórne testy ukázali. že navonok aplikovaná náplasť môže preukázateľne obmedziť výskyt zapálených opuchov a že rovnako má  a okrem iného tiež určité upokojujúce vlastnosti. Podľa čínskych charakteristík náplasť ohrieva a uvoľňuje dráhy. odstraňuje vietor. vylučuje vlhkosť. oživuje krvný obeh a tíši bolesť.

Znalosť bylín a minerálov tvorí základ tradičnej čínskej medicíny a tak je každá receptúra malou zlatou skrinkou zhromažďujúcou esenciu znalostí o vlastnostiach a účinkoch jednotlivých zložiek. o vzťahoch medzi nimi a o ich pôsobení na ľudský organizmus.

Náplať sa aplikuje iba vonkajšie použitie - prilepením na postihnutú oblasť. Nepoužívať v tehotenstve. Nepoužívať na otvorené a krvácajúce poranenia.

Balenie: obsahuje 5 ks jednorázových svetlohnedých náplastí o veľkosti 10x7 cm charakteristickej vône. Náplasť je dierkovaná a tak nezamedzuje prístupu vzduchu k pokrytej pokožke. Skladovanie: Neporušené obaly skladujte v suchu. na tmavom mieste pri teplote +5 až +18 C

Zloženie:
Mentholum, Angelicae dahuricae radix, Angelicae sinensis, Achyranthis bidentatae radix, Asari herba, Alpiniae officinarum rhizoma, Cinnamomi cortex, Paeoniae rubra radix, Dipsaci radix, Azone, Methyl salicylate, Aconiti kusnezoffii radix, Aconiti radix, Borneolum syntheticum, Cinnamomi oleum, Ocimi gratissimi oleum, Draconis resina, Camphora, Capsicum fluid extract, Linderae radix, Clematidis radix, Persicae semen, Myrrha, Piperis kadsurae caulis, Knoxiae radix, Ephedrae herba, Notopterygii rhizoma et radix, Angelicae pubescentis radix, Carthami flos, Olibanum, Periplocae cortex, Caoutchouc, Colophony, Lanolin, Vaseline, Liquid parraffin, Zincoxide.

Poradňa