Gender maker test pohlavia dieťaťa

Kód tovaru: WN00003011
Gender maker test pohlavia dieťaťa
Zistite si pohlavie vášho dieťatka v pohodlí Vášho domova už v 6. týždni tehotenstva. Test pohlavia dieťatka je test pomocou analýzy vzorky moču tehotnej mamičky.
Cena: 20,28 € s DPH (16,90 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Gendermaker, USA
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

TEST POHLAVIA DIEŤAŤA

Zistite si pohlavie vášho dieťatka v pohodlí Vášho domova už v 6. týždni tehotenstva.

Test pohlavia dieťatka je test pomocou analýzy vzorky moču tehotnej mamičky. Je veľmi jednoduchý na použitie a veľmi spoľahlivý. Môže to byť vynikajúci darček pre Vaše priateľky. Všetky by sme chceli vedieť, či čakáme chlapčeka alebo dievčatko. Teraz je možnosť to zistiť!

Použitie:

1. Pripravte si vzorku prvého ranného moču do čistej nádobky a nechajte 2 - 3 minúty vychladnúť na izbovú teplotu.
2. Vykonajte test kvapkadlom priloženým v balení. Naberte také množstvo Vášho moču, aké sa dá na jedno stlačenie, z pripravenej nádobky. Vyprázdnite kvapkadlo do otvoru na Vašom Teste pohlavia dieťatka. Okamžite začne prebiehať chemická reakcia. Kontrolné okienko Vám do 15 sekúnd ukáže výsledok testu. Kontrolné okienko Testeru pohlavia dieťatka zmení farbu po chemickej reakcii buď na ružovú (dievčatko) alebo modrú (chlapček). Farba sa môže líšiť od predlohy dôsledkom rôznych zložiek v moči. Porovnajte čomu sa čo najviac podobá Váš výsledok, s farebným vzorkovníkom pribaleným k Testeru.

Poradňa