Saloos 100% Biely francúzsky íl telová a pleťová maska 70g

Kód tovaru: SAL00000J2
Saloos 100% Biely francúzsky íl telová a pleťová maska 70g
​100% Biely francúzsky íl je hypoalergénny prírodný produkt s všestranným použitím v starostlivosti o jemnú a citlivú pleť.
Cena: 5,50 € s DPH (4,58 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: pleťová kozmetika,
Značka: Saloos
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Saloos 100% Biely francúzsky íl je hypoalergénny prírodný produkt s všestranným použitím v starostlivosti o jemnú a citlivú pleť.

Francúzsky biely íl skvele regeneruje pokožku a reguluje tvorbu mazu. Pomáha z nej absorbovať toxické látky, zbavuje ju nečistôt aj nežiaduce mastnoty, vyživuje ju, spevňuje, obnovuje a vyhladzuje.
Je vhodný na výrobu pleťových masiek, telových zábalov, k obkladom, kúpeľom alebo aj starostlivosť o vlasy.

100% Biely francúzsky íl je bohatý na minerály, stopové prvky, železo, zinok, kremík, horčík a vápnik. Hovorí sa o ňom, že je najšetrnejší, zároveň najjemnejšie zo všetkých ílov. Po ošetrení Bielym ílom je pleť hebká na dotyk, upokojená, čistá a pôsobí mladistvým dojmom.

Zloženie: kaolinit

Ako produkt používať: Íl zmiešajte s vodou v pomere 1: 1, vytvorte hustejšiu pastu a potom ju naneste na tvár a krk mimo očného okolia a pier. Nechajte pôsobiť cca 15 minút. Potom dôkladne zmyte vodou a osušte.

Balenie: 70 g

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Bez konzervačných látok. Pleť po ošetrení ílovou maskou môže niekedy reagovať začervenaním, ktoré je úplne prirodzenou reakciou pokožky.

Poradňa