PuripHy - alkalické kvapky, 60ml

Kód tovaru: AC0005
PuripHy - alkalické kvapky, 60ml
PuripHy - alkalické kvapky - pomoc pre: odkyslenie organizmus
Cena: 37,69 €
Dostupnosť: Na sklade
Značka: AlkalineCare
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

PuripHy - alkalické kvapky, 60ml

Na základe viac ako dvadsaťročných skúseností z klinickej i vedeckej praxe Dr Robert O. Young a Shelley Redford Young uzdravujú tisíce ľudí. Pomáhajú im tvoriť vlastný "zázrak pH" s pomocou zásaditej diéty a štýlu života, ktoré vytvorili.

PuripHy je spojením tekutého hydrogénuhličitanu sodného, uhličitanu draselného a hydroxidu draselného. PuripHy môže byť pridávaný do tekutín za cieľom ich alkalizácie.

Stačí iba niekoľko kvapiek a puripHy neutralizuje: riasy, baktérie, kvasinky, plesne, cudzopasníky, exotoxíny a mykotoxíny. Navyše puripHy podporuje vstrebávanie väčšieho množstva kyslíka z vody, ktorú pijeme. Vďaka puripHy sa získava optimálne zloženie vody, prostredníctvom zníženia obsahu iónov vodíka a zvýšenie obsahu iónov hydroxylových. Napomáha to chrániť zásadité prostredie tráviaceho ústrojenstva pred kyselinami pochádzajúcimi z našej stravy.

Najdôležitejšou vecou, ktorú sa musíme naučiť, je zvlhčovanie nášho tela zvnútra pomocou alkalickej vody. Tak ako povrch Zeme, na ktorej žijeme, sú aj naše telá tvorené zo 70 % z vody. Pocit hladu je často vyvolaný volaním organizmu o vodu.

Alkalická voda má pH rozmedzí medzi 9 - 11, neutralizuje škodlivé kyslé produkty látkovej výmeny a jemne ich odstraňuje z tkanív organizmu.

Zložky: deionizovaná voda, uhličitan draselný, hydrogénuhličitan sodný, hydroxid draselný


Spôsob podávania:

zmiešať 5 kvapiek s litrom vody

Uchovávať v chladnom a suchom mieste

Obsah: 60 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Poradňa