VITAFON T Vibroakustický prístroj

Kód tovaru: VITAF00001
VITAFON T Vibroakustický prístroj
VITAFON T Vibroakustický prístroj
Vibro-akustická metóda liečby.
Cena: 175,00 € s DPH (145,83 € bez DPH)
Dostupnosť: 5 až 10 pracovných dní
Spôsob použitia: prístroje,
Záruka: 24 mesiacov,
Počet ks v balení: 1ks,
Značka: Vitafon
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

VITAFON je vibro-akustický prístroj, ktorý vytvára rovnaký druh mikrovibrácií ako svaly živých bytostí. Liečebný efekt vibro-akustickej terapie (fónovania) je založený na lokálnom zvýšení prietoku krvi a lymfy v oblasti pôsobenia. Zvýšenie prietoku krvi je spôsobené znížením odporu vo vlásočniciach pri určitej zvukovej frekvencii. Pre každý priemer cievy je iná optimálna frekvencia, preto prístroj frekvencie automaticky mení. Hlavnými oblasťami pôsobenia sú obličky, pečeň alebo chrbtica, ktoré nemajú vlastné svalstvo. Od intenzity mikrovibrácií v týchto oblastiach závisí podpora zdrojov ochrany organizmu, jeho imunitný systém a zdravie.

Používanie VITAFONU je jednoduché: na určené miesta tela priložíte vibro-akustické membrány, zvolíte intenzitu mikrovibrácií, dobu pôsobenia a zapnete prístroj. Odpočívate a vaše telo štartuje svoj imunitný systém.

VITAFON je určený na prevenciu a liečbu širokého spektra ochorení. Výrazný terapeutický efekt vykazuje najmä pri liečení ochorení zápalového a traumatického pôvodu. Tým, že vibro-akustická terapia napomáha prietoku tekutín v cievach, urýchľuje proces, ktorý vedie k dosiahnutiu rovnováhy (homeostáza). VITAFON sa môže používať tak v zdravotníckych zariadeniach, ako aj v domácich podmienkach. V niektorých prípadoch je potrebná konzultácia s odborným lekárom.

Oblasti, na ktoré je možné prístroj aplikovať :

- Srdce a cievy
- Dýchací systém
- Imunita
- Močový sytém a ladviny
- Impotencia
- Nervový systém
- Hormonálne prostredie v tele
- Kožné problémy

Pozn.: možnosť doručenia iba cez Slovenskú poštu

Jóga - Poradňa