Maca a Ženšen 500mg/200mg pre energiu a proti stresu 90tbl.

Kód tovaru: WN00003450
Maca a Ženšen 500mg/200mg pre energiu a proti stresu 90tbl.
Kombinácia koncentrovaného koreňa Maca s Kórejským ženšenom podporuje vytrvalosť, energiu, prispieva k zmierneniu stresu a priaznivo ovplyvňuje sexuálne funkcie.
Cena: 16,56 € s DPH (13,80 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Maca + Ženšen 500 mg/200 mg Webber Naturals kombinuje dva energizujúce korene - Maca a Kórejský ženšen. Kombinácia koncentrovaného koreňa Maca s Kórejským ženšenom podporuje vytrvalosť, energiu, prispieva k zmierneniu stresu a priaznivo ovplyvňuje sexuálne funkcie. Pomáha vrátiť organizmu rovnováhu a regulovať mozgové centrá. Je 100% bezpečná, bez vedľajších účinkov.

Priaznivé účinky Maca + Ženšen:

  • pomáha pozitívne ovplyvňovať sexuálne funkcie
  • prispieva k vytrvalosti
  • dodáva energiu
  • pôsobí pri duševnej vyčerpanosti, strese a posilňuje psychickú odolnosť
  • posilňuje organizmus.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku MACA + ŽENŠEN cítia lepšie a pocítili aj mnoho ďalších pozitív. Zloženie: Maca prášok 500 mg, Korejský ženšen prášok 200 mg Prídavné látky: stredné nasýtené triacylglyceroly, ľanový olej, prírodný tokoferol Upozornenie: ie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pri užívaní antidepresív, liekov na riedenie krvi alebo keď trpíte cukrovkou, konzultujte s lekárom. 

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

Balenie: 90 kapsúl

Poradňa