Rhodiola Extrakt 150 mg pre zvládnutie stresu, úzkosti, zvýšenie energie 90tbl.

Kód tovaru: WN00003461
Rhodiola Extrakt 150 mg pre zvládnutie stresu, úzkosti, zvýšenie energie 90tbl.
​Rhodiola Extrakt 150 mg Webber Naturals je bezpečný a účinný rastlinný extrakt, ktorý podporuje myseľ a telo v čase stresu. Zvyšuje duševnú jasnosť, zvyšuje energiu, uvoľňuje úzkosť a skracuje dobu zotavenia.
Cena: 10,68 €
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: Výživové doplnky,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Rhodiola Extrakt pre zvládnutie stresu.

Rhodiola Extrakt 150 mg Webber Naturals je bezpečný a účinný rastlinný extrakt, ktorý podporuje myseľ a telo v čase stresu. Zvyšuje duševnú jasnosť, zvyšuje energiu, uvoľňuje úzkosť a skracuje dobu zotavenia. Rhodiola Extract,3% salidrosides od Webber Naturals je štandardizovaný extrakt. Prinášame konzistentný doplnok keď je vaša myseľ a telo v strese.

Zloženie: Rhodiola extrakt (Rhodiola rosea) (root) (štandardizovaný na 3% salidrosides) 150 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearát horečnatýstupeň (mazivo).

Ďalšie informácie: Pred použitím sa poraďte s lekárom ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Môže spôsobiť bolesti hlavy, nespavosť a/alebo podráždenosť. V takomto prípade prerušte užívanie. Nepoužívajte ak máte bipolárnu poruchu alebo ochorenie bipolárneho spektra. Poraďte sa s lekárom ak užívate hormonálnu substitučnú terapiu (HRT), antikoncepčné tabletky, antidepresívne lieky (napr. selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu [SSRI]).

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Dospelí: 3 kapsule denne alebo podľa pokynov lekára. Neužívajte pred spaním. Pre užívanie dlhšie ako 6 týždňov sa poraďte s lekárom.

Veľkosť balenia: 90 | Forma: kapsuly

Poradňa