Webber Naturals Travel Comfort 30 tabliet

Kód tovaru: WN00003795
Webber Naturals Travel Comfort 30 tabliet
Na zmiernenie nevoľnosti, poruchy trávenia a nespavosti, úľava z cestovnej nevoľnosti
Cena: 7,68 €
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

• prírodný prostriedok na nevoľnosť, trávenie a nespavosť
• každá tableta obsahuje 20 mg extraktu ekologicky vypestovaného zázvoru spolu s 3 mg melatonínu, ktoré pomáhajú upokojiť žalúdok a podporuje pokojný spánok
• tento inovatívny doplnok je ideálny pre cestujúcich a ponúka prirodzené riešenie tráviacich problémov a problémov so spánkom
• je ideálny pre každého, kto má pocit nespavosti a únavy počas dňa súvisiacej s jet lagom alebo prácou na zmeny
• je určený pre tých, ktorí zistia, že je ťažké spať v dôsledku hektického rozvrhu, nevoľnosti alebo poruchy trávenia

Zázvorový koreň podporuje trávenie a bolo klinicky preukázané, že pomáha predchádzať nevoľnosti a vracaniu súvisiacim s morskou chorobou a cestovnou chorobou.
Zázvor môže tiež pomôcť chrániť gastrointestinálne tkanivá, dá sa používať denne a tradične sa používa na zmiernenie zhoršeného trávenia, nevoľnosti a pri kolikách.

Melatonín prirodzene pomáha regulovať náš spánkový cyklus, prípravok obsahuje prírodnú substanciu melatonín, hormón vylučovaný epifýzou v mozgu, jeho hlavnou funkciou je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia.

Zloženie: organický zázvorový extrakt 25:1 (Zingiber officinale príchuť 20 mg, ekvivalent 500 mg zázvor), Gingeroly (5%) 1 mg, Melatonín (zdroj bez živočíšneho pôvodu)3 mg
Ostatné zložky: mikrokryštalická celulóza, dehydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, povlak (karbohydrátová guma, glycerín), kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, magnéziumstearát rastlinnej triedy (lubrikant)

Ďalšie informácie: neodporúča sa konzumácia alkoholu, iných liekov alebo prírodných liekov so sedatívnymi vlastnosťami. ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, neužívajte tento produkt.

Dávkovanie: odporúčané dávkovanie (dospelí):

Neveďte vozidlo a neobsluhujte stroje 5 hodín po užití melatonínu. 

Anti-nauzea (nutkanie dáviť je pocit zvláštnej nevoľnosti, ktorý je spojený so zvýšenou tvorbou slín, slabosťou, odporom k jedlu, či až mdlobou, ktorý často predchádza vracaniu) a jet lag (dospelí):  2 tablety 1x denne pred spaním alebo 30 minút pred cestou (nevoľnosť, slabosť a pod.) alebo 1 hodinu pred chirurgickým zákrokom ( pooperačná nauzea) alebo pri cestovaní na miesto určenia až do prispôsobenia sa novému dennému režimu (jet lag) alebo podľa pokynov lekára. 

Jet lag: pre príležitostné krátkodobé použitie. 

Menštruačná bolesť/kŕče (dospelí): 3 tablety raz denne pred spaním alebo podľa pokynov lekára. Vezmite 2 dni pred menštruáciou a počas 1 až 3 dní menštruácie. 

Všetky použitia okrem jet lag, anti-nevoľnosť a menštruačné bolesti/ kŕče: 2 tablety denne pred spaním alebo podľa pokynov lekára.

Pri užívaní týždenne konzultujte s lekárom.


Veľkosť balenia: 30 tabliet

Poradňa