Ionizátor vody TYENT UCE11

Kód tovaru: OSM000UCE11
Ionizátor vody TYENT UCE11
Ionizátor vody TYENT UCE11 Ionizátor vody TYENT UCE11 Ionizátor vody TYENT UCE11
Podpultový Ionizátor vody TYENT UCE11 je najkvalitnejším domácim ionizátorom vody. Ide o technologicky najvyspelejší ionizátor vody na svete. Jeho jedinečnosť zabezpečuje 11 plochou najväčších titánovo-platinových elektród, ktoré sú v jeho kategórii momentálne dostupné na trhu.
Cena: 2 999,00 € s DPH (2 499,17 € bez DPH)
Dostupnosť: Do 10 pracovných dní
Spôsob použitia: vitalizácia a ionizácia vody,
Značka: Osmoza
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Podpultový Ionizátor vody TYENT UCE11 je najkvalitnejším domácim ionizátorom vody. Ide o technologicky najvyspelejší ionizátor vody na svete. Jeho jedinečnosť zabezpečuje 11 plochou najväčších titánovo-platinových elektród, ktoré sú v jeho kategórii momentálne dostupné na trhu.

Sada príslušenstva je naozaj premyslená, inštalácia je úplne jednoduchá a prevádzka tohoto ionizátoru je komfortná vďaka ovládaniu dotykovým panelom.

IONIZOVANÁ (ALKALICKÁ) VODA POMÁHA:

 • na uvoľňovanie toxínov,
 • na alkalizáciu tela (zvýšenie pH tela)
 • antioxidačný účinok a detoxikácia organizmu
 • boju proti voľným radikálom, dodáva telu tak potrebné antioxidanty
 • obnove acidobázickej rovnováhy tela. Redukujú sa aj ťažké kovy ako olovo, klesá meď, zinok ale aj chlór vo vode, klesajú organické znečistenia a pesticídy v procese úpravy vody minerálmi
 • detoxikácii tela neutralizáciou kyslých odpadov, ktoré sú príčinou množstva chorôb – rakovina, alergie, diabetes, artritída, osteoporóza, tráviace ťažkosti, vysoký krvný tlak
 • zlepšovať peristaltiku čriev
 • absorbcii výživných látok v tele
 • pri udržiavaní optimálnej hmotnosti a chudnutí
 • zlepšovať metabolizmus a podporovať imunitný systém
 • rýchlejšie bojovať s dehydratáciou vďaka menším rozmerom molekuly vody
Zásaditá voda - voda, ktorá bola očistená vo filtri, následne prechádza procesom elektrolýzy v elektrolyzéri, pričom sa na kladnej elektróde vylučujú kyslé aniónové zložky ako chlór, sírany, dusičnanové ióny, atď., a vzniká kyslá ionizovaná voda a kyslík. Na zápornej elektróde sa medzitým vylučujú zásadité katiónové zložky ako vápnikové, horčíkové, sodíkové ióny, atď., a vzniká zásaditá ionizovaná voda a vodík.

Funkcie:
 • Hlasová podpora s vysoko kvalitným MP3 zvukom - prebiehajúce funkcie môžete sledovať aj s pomocou hlasového sprievodcu so zvukom v najvyššej kvalite.
 • Podpora viacerých jazykov - hlasový sprievodca komentujúci činnosť ionizátora je k dipsozícii až v šiestich svetových jazykoch.
 • Teplotný senzor pre maximálnu bezpečnosť - v prípade, že teplota vody presiahne 35°C (95°F), voda prestane tiecť a na obrazovke sa zobrazí výstražné hlásenie.
 • Automatické čistenie elektrolytickej komory - vnútro elektrolytickej komory sa v pravidelných intervaloch automaticky čistí, čím sú zaručené stále prevádzkové podmienky pri elektrolýze.
 • Smerovo nastaviteľné výtokové ramienka - smer vypúšťania upravenej vody si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich potrieb.
 • Funkcia automatického zastavenia výdaja vody - výdaj vody sa automaticky zastaví po pätnástich minútach, aby sa predišlo pretečeniu napr. pre prípad nepozornosti používateľa.
 • Automatická pamäť činnosti - posledná použitá funkcia sa pre rýchly a pohodlný prístup automaticky uloží do pamäti a zobrazí na pohotovostnej obrazovke.
 • Vylepšená funkcia Turbo – systém napájania SMPS zaručuje efektívnu výrobu kyslej a vysoko zásaditej vody, ktorú práve potrebujete.
Napájanie - napájací sieťový zdroj typu SMPS (Registrovaný patent č. 10-0714055) - Ionizátor je vybavený zdrojom jednosmerného prúdu typu SMPS, ktorý sa používa v najmodernejších zariadeniach, čím je zaručená maximálna stabilita napájania elektrickým prúdom a vnútorný preventívny mechanizmus proti prehrievaniu.
- stabilné napájanie elektrickým prúdom
- maximálna bezpečnosť
- zmeny výstupného napätia presne zodpovedajú zmenám vstupného výkonu
Unikátna membrána elektrolyzéra Elektrolyzér je najdôležitejšou súčasťou ionizátora vody. Špeciálna povrchová vrstva membrány je rozhodujúca pre maximálnu účinnosť elektrolýzy.
Funkcia TURBO - výroba funkčnej vody určenej na čistenie a dezinfekciu. Funkcia TURBO vám umožňuje získať silno kyslú alebo zásaditú vodu ideálnu na účely čistenia, sanitácie a dezinfekcie.
TurbopHÚčel
Silne zásaditá vodapH 10.0 ~ 12.0Čistenie, dezinfekcia
Silne kyslá vodapH 4.0 ~ 2.5Dezinfekcia
* Voda získaná funkciou TURBO nie je určená na pitie. Túto vodu NIKDY NEPITE!
Inovatívny dizajn prináša do vašej kuchyne estetiku a množstvo priestoru. Ionizátor vody určený na inštaláciu pod kuchynskú linku nielen upúta vašu pozornosť vďaka osobitému dizajnu, ale taktiež obohatí interiér vašej kuchyne výrazom estetiky a luxusu.
Plne dotykový ovládací panel - TFT LCD displej A 262,000 Color TFT Dotykový TFT LCD displej s 262 000 živými reálnymi farbami poskytuje rýchly prehľad o rôznych informáciách a jednoduché ovládanie. Vďaka systému plne dotykového ovládacieho panelu uvediete ionizátor do činnosti pomocou jediného dotyku ikony požadovanej funkcie zobrazenej na obrazovke. 
Grafické užívateľské rozhranie - užívateľské rozhranie je navrhnuté najmä s ohľadom na jednoduchosť ovládania. Komunikácia medzi používateľom a ionizátorom nikdy nebola jednoduchšia.
Dva rôzne spôsoby ovládania - dotykom alebo otočením kolieska batérie. Vyberte si, či chcete ovládať ionizátor pomocou dotykovej obrazovky alebo batérie – oba spôsoby sú plne kompatibilné, jednoduché a pohodlné.
Farebné podsvietenie ovládacieho panelu a batérie Jednotlivé fázy výroby vody viete rýchlo rozpoznať prostredníctvom rôznych farieb podsvietenia dotykovej obrazovky a batérie.

Filtračný systém - 2-stupňový systém filtrácie odstraňuje škodlivé látky a poskytuje vám čistú vodu bohatú na minerály

Špičkový filtračný systém - viacvrstvová sústava filtračných membrán s otvormi s veľkosťou 0,5 – 5 mikrometrov účinne odstraňuje znečisťujúce látky a bežné baktérie a zároveň vo vode uchováva potrebné minerálne látky. Systém hĺbkovej filtrácie pozostávajúci z rôznych filtračných médií predlžuje životnosť filtra a maximalizuje účinnosť samotnej filtrácie. 
Viacúčelová filtrácia - filter zložený z membrány, aktívneho uhlia a funkčnej keramiky je schopný plniť viacero funkcií. 
100% využitie aktívneho uhlia bez spojiva - pri výrobe filtra sa nepoužíva spojivo zo syntetickej živice, preto sa aktívne uhlie vo vnútri filtra využije na 100%.
Unikátny prietokový systém - na rozdiel od existujúcich typov ionizátorov na trhu sa množstvo spracovávanej vody časom neznižuje, vďaka čomu je zachovaná konštantne vysoká filtračná kapacita. 
Dokonalá adsorpcia - všetok chlór a škodlivé chemické látky sa z vody odstraňujú prostredníctvom adsorpcie na aktívnom uhlí. 
Prevencia oddeľovania aktívneho uhlia - jednou z najslabších stránok existujúcich filtračných vložiek je oddeľovanie čiastočiek aktívneho uhlia kvôli rozkladu spojiva. Tomuto procesu sme predišli použitím unikátneho M/B filtračného jadra.

Technické detaily

Počet Platinových Elektród11
Filter1. mechanický
2. uhlíkový
Prietok Vody1-4 l/min
Životnost Filtra3.600 l vody
Ovládaniedotykové
Menuanglické
Životnost Zariadenia15 – 20 rokov
Max. Hodnoty Ionizácie2,5 – 12 pH a ORP +1050MV ~ -1050MV
Rozmery (v X š X H)36 x 35 x 13 cm
batéria: 34 x 5 cm
CertifkátCE, zdravotnícke zariadenie
Záruka2 roky


Životný štýl a riadenie acidobázickej rovnováhy: 

 • kontrola pH ranného moču a riadenie skladby potravín v pomere 80% zásadité a 20% kyslé umožní zlepšiť stav vášho zdravia ešte viac
 • účinok rôznych potravín na zvyšovanie alebo znižovanie pH organizmu je znázornené na obrázku nižšie:


Jóga - Poradňa