Nature´s Design Karafa na vodu Cadus olivové drevo s kryštálmi na vitalizáciu vody 1l

Kód tovaru: ND0008918
Nature´s Design Karafa na vodu Cadus olivové drevo s kryštálmi na vitalizáciu vody 1l
​Karafa na vodu Cadus je ručne vyrábaná karafa na prípravu vitalizovanej vody.
Cena: 54,90 € s DPH (45,75 € bez DPH)
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Spôsob použitia: vitalizácia nápojov,
Značka: Nature´s design
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Karafa na vodu Cadus je ručne vyrábaná karafa na prípravu vitalizovanej vody. Tvar karafy bol navrhnutý podľa princípu zlatého rezu. Karafa má objem približne 1 liter.

Na dne karafy sa nachádza zvonku prístupné puzdro, uzatvárateľné pružnou zátkou. Slúži na vloženie kryštálov na úpravu vody. Takto si môžete rýchlo a hygienicky pripraviť kryštálovú vodu aj z kryštálov, ktoré obsahujú zvyšky materskej horniny, alebo ktoré sú vo vode rozpustné. K prenosu vibrácii kryštálov dochádza cez sklo. Kryštály svojim pôsobením vytvoria funkčnú kryštálovú vodu.

Voda svojim efektom zväčšovacieho skla rozvinie krásu a farbu kryštálov.

Zaujímavá kombinácia skla a olivového dreva je niečo špeciálne – spája číru eleganciu skla s dotykom prírodnej krásy dreva. Karafa revitalizuje vodu kvetom života a drevená zátka ju ďalej obohacuje o energiu olivového dreva. Olivovník bol vždy symbolom plodnosti, slávy a mieru. Energia stromu poskytuje inšpiráciu a pomáha pri komunikácii. 

Spolu s karafou dodávame zmes ametystu, ruženínu a krištáľu. Dodávané kryštály majú hrany vyhladené tromlovaním, aby nepoškrabali sklo. Sú triedené na vhodnú veľkosť, hmotnosť cca 45 gramov naplní celé puzdro.

Ručná výroba tradičným sklárskym postupom.

Jóga - Poradňa