Tyčinka pre krištáľovú vodu VitaJuwel Svieža pokožka - ruženín, ametyst, avanturín

Kód tovaru: 01VJAMRQAV
Tyčinka pre krištáľovú vodu VitaJuwel Svieža pokožka - ruženín, ametyst, avanturín
Používa sa všestranne na nabitie vody energiou.
Cena: 87,95 € s DPH (73,29 € bez DPH)
Dostupnosť: Na dopyt
Spôsob použitia: vitalizácia nápojov,
Počet ks v balení: 1ks,
Značka: Nature´s design
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Použitie kryštálov a drahokamov na revitalizáciu vody je tradičné umenie, ktoré poznali už starí Gréci. Kryštály majú schopnosť ukladať energiu. Táto vlastnosť umožňuje napríklad chod hodiniek na báze kremíkového výbrusu. Kryštály a drahokamy vo fiolách (slzičkách) tyčiniek VitaJuwel prenášajú túto informáciu do vody a zlepšujú tak jej kvalitu. Tyčinka s kryštálmi rýchlo a hygienicky pripraví krištáľovú vodu.

Použitie:

Tyčinkou s kryštálmi možno v krátkom čase pripraviť tú najlepšiu krištáľovú vodu – jednoducho a hygienicky. Tyčinku s kryštálmi opatrne vložte do karafy s vodou. Približne už po 7 minútach získate krištáľovú vodu na najvyššej úrovni. Tyčinku môžete nechať pôsobiť na vodu bez obmedzenia.

Ruženín - ametyst - avanturín:

Krása vychádza zvnútra. Starnúť je prirodzené, nemusíme však vyzerať staro. Svieža, hladká pokožka je znakom mladosti a zdravia a chceme si ju zachovať čo najdlhšie. Základom je dostatok spánku, vitálna strava a dostatok čistej vody. Rovnako dôležité je starať sa čo najlepšie aj o bunky pokožky, čistiť ich a väzivo udržiavať pružné.

Mnohé kozmetické štúdiá už vodu aktivovanú zmesou Svieža pokožka používajú ako neoddeliteľnú súčasť svojho skrášľovacieho programu.

Jóga - Poradňa