Tyčinka pre krištáľovú vodu VitaJuwel zmes Päť elementov - Ametyst, chalcedón, jaspis, skamenené drevo, ruženín

Kód tovaru: 01VJ5EL
Tyčinka pre krištáľovú vodu VitaJuwel zmes Päť elementov - Ametyst, chalcedón, jaspis, skamenené drevo, ruženín
Podľa tradičnej čínskej filozofie, ktorá život vníma ako sled ustavičných premien, každému z piatich elementov (vode, kovu, zemi, vzduchu a ohňu) možno priradiť určitú životnú situáciu. Zmes Päť elementov pre každú z nich (napr. nový začiatok, vývoj, vyrovnanosť, samotu, životnú silu) ponúka vhodný drahokam, ktorý zastupuje kvalitu príslušného elementu.
Cena: 74,95 € s DPH (62,46 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Spôsob použitia: vitalizácia nápojov,
Počet ks v balení: 1ks,
Značka: Nature´s design
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Použitie kryštálov a drahokamov na revitalizáciu vody je tradičné umenie, ktoré poznali už starí Gréci. Kryštály majú schopnosť ukladať energiu. Táto vlastnosť umožňuje napríklad chod hodiniek na báze kremíkového výbrusu. Kryštály a drahokamy vo fiolách (slzičkách) tyčiniek VitaJuwel prenášajú túto informáciu do vody a zlepšujú tak jej kvalitu. Tyčinka s kryštálmi rýchlo a hygienicky pripraví krištáľovú vodu.

Použitie:

Tyčinkou s kryštálmi možno v krátkom čase pripraviť tú najlepšiu krištáľovú vodu – jednoducho a hygienicky. Tyčinku s kryštálmi opatrne vložte do karafy s vodou. Približne už po 7 minútach získate krištáľovú vodu na najvyššej úrovni. Tyčinku môžete nechať pôsobiť na vodu bez obmedzenia.

Ametyst - chalcedón - jaspis - skamenené drevo - ruženín:

Podľa tradičnej čínskej filozofie, ktorá život vníma ako sled ustavičných premien, každému z piatich elementov (vode, kovu, zemi, vzduchu a ohňu) možno priradiť určitú životnú situáciu.

Zmes Päť elementov pre každú z nich (napr. nový začiatok, vývoj, vyrovnanosť, samotu, životnú silu) ponúka vhodný drahokam, ktorý zastupuje kvalitu príslušného elementu.

Jóga - Poradňa