Tyčinka pre krištáľovú vodu VitaJuwel zmes Vodná vášeň - sodalit, krištáľ

Kód tovaru: 01VJSOD
Tyčinka pre krištáľovú vodu VitaJuwel zmes Vodná vášeň - sodalit, krištáľ
Tyčinkou s kryštálmi možno v krátkom čase pripraviť tú najlepšiu krištáľovú vodu – jednoducho a hygienicky.
Cena: 74,95 € s DPH (62,46 € bez DPH)
Dostupnosť: Na dopyt
Spôsob použitia: vitalizácia nápojov,
Počet ks v balení: 1ks,
Značka: Nature´s design
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Použitie kryštálov a drahokamov na revitalizáciu vody je tradičné umenie, ktoré poznali už starí Gréci. Kryštály majú schopnosť ukladať energiu. Táto vlastnosť umožňuje napríklad chod hodiniek na báze kremíkového výbrusu. Kryštály a drahokamy vo fiolách (slzičkách) tyčiniek VitaJuwel prenášajú túto informáciu do vody a zlepšujú tak jej kvalitu. Tyčinka s kryštálmi rýchlo a hygienicky pripraví krištáľovú vodu.

Použitie:

Tyčinkou s kryštálmi možno v krátkom čase pripraviť tú najlepšiu krištáľovú vodu – jednoducho a hygienicky. Tyčinku s kryštálmi opatrne vložte do karafy s vodou. Približne už po 7 minútach získate krištáľovú vodu na najvyššej úrovni. Tyčinku môžete nechať pôsobiť na vodu bez obmedzenia.

Sodalit - krištáľ:

„Nie sme chorí, sme smädní“, tvrdí vo svojich knihách slávny lekár Fereydoon Batmanghelidj. Voda je základným stavebným prvkom nášho organizmu. Vďaka nej sú vyplavované toxíny z orgánov a vyživované naše bunky. Už len malý náznak dehydratácie môže spôsobiť, že se cítíme oslabení a bez energie. Odborníci spravidla odporúčajú vypiť denne okolo 2,5 litra vody, podľa telesnej hmotnosti. Pijete dostatočné množstvo vody?

Mnohí ľudia zápasia s nedostatočným príjmom tekutín, pretože prišli o prirodzený pocit smädu. Získajte ho späť. Vaše telo sa vám odvďačí tým, že sa budete cítiť skvele.

Jóga - Poradňa