Candida support - podpora črevnej flóry, 90 tabliet

Kód tovaru: WN00003308
Candida support - podpora črevnej flóry, 90 tabliet
Candida Support pomáha podporiť zdravú rovnováhu črevných baktérií.
Cena: 19,85 € s DPH (16,54 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Now Foods
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

CANDIDA SUPPORT - PODPORA ČREVNEJ FLÓRY

Candida Support predstavuje kombináciu tradičných rastlinných zložiek, biotínu a kyseliny kaprylovej. Komplexná receptúra pomáha podporiť zdravú rovnováhu črevných baktérií. Candida albicans je druh prirodzene sa vyskytujúcej kvasinky. Zvyčajne nachádza v čreve ako súčasť normálnej črevnej flóry. Pri narušené rovnováhy črevnej flóry sa kvasinkové huby príliš premnožia a môžu spôsobovať nepríjemné ťažkosti v celom tele. Rovnáva sa narúša počas ochorenia a liečby liekmi, nezdravým stravovaním, potravinovou alergiou alebo v prípade znečistenia tráviacich orgánov. Candida Support nie je určená na odstránenie candidy z čreva, ale k navráteniu črevnej rovnováhy.

5 DÔVODOV PREČO SI ZAMILUJETE CANDIDA SUPPORT

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku CANDIDA SUPPORT cítia lepšie a pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • Ide o prírodné riešenie pri premnožení candidy.
  • Odstraňuje nepríjemné ťažkosti candidy prebiehajúce v celom tele.
  • Podporuje zdravú rovnováhu črevnej flóry a správne trávenie.
  • Detoxikuje a čistí gastrointestinálny trakt.
  • Vhodný doplnok pre vegetariánov a vegánov.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne spolu s jedlom.

Zloženie 1 kapsuly

biotín 1000 mcg, horčík (z horčíka kaprylátu) 22,5 mg, kyselina kaprylová (z horčíka kaprylátu) 250 mg, Pau D'Arco (kôra tabebuia heptaphylla) 150 mg, čierny orech (Juglans nigra) 150 mg, oreganový prášok (Origanum vulgare) 100 mg

Ostatné zložky

celulóza (kapsula), cesnak (Allium sativum) (cibuľka), extrakt z olivového listu (Olea europaea), mačací pazúr (Uncaria tomentosa) (kôra), palina (Artemisia absinthium) a celulózový prášok. Obsahuje stromovú maticu (trupy z orechov).

Krajina pôvodu
Kanada

Upozornenie!

Výživový doplnok je vhodný len pre dospelých. Poraďte sa s lekárom, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Alebo ak užívate lieky a máte zhoršený zdravotný stav. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Poradňa