Kava Kava (piepor opojný) 250mg vegetariánsky pre kľudný spánok, zníženie stresu a emocionálnu pohodu 60kps

Kód tovaru: WN00003488
Kava Kava (piepor opojný) 250mg vegetariánsky pre kľudný spánok, zníženie stresu a emocionálnu pohodu 60kps
Prírodný prostriedok pre podporu spánku a zníženie stresu.
Cena: 22,79 € s DPH (18,99 € bez DPH)
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Kava kava 250 mg známa po celé stáročia, prášok z koreňa bol a je používaný v Južnom Tichomorí zlepšuje relaxáciu a náladu a podporuje pokojný spánok. 

Nedávny výskum potvrdil výhody, bezpečnosť a účinnosť Kavapure, ušľachtilého v rôznych Vanuatuan kava a najvyšiu kvalitu kava kava. Kava (Piper methysticum) pochádza z ostrovov južného tichomoria kde má dlhú históriu pre použitie ako bezpečný a prirodzený spôsob, ako dosiahnuť kľud a relaxáciu. Tradične korene sú členené a v kombinácii s vodou alebo mliekom sú potom konzumované ako nápoj pri náboženských, kultúrnych alebo spoločenských akciách na podporu pozdvihnutia nálady. 

Priaznivé účinky:

  • podporuje emocionálnu pohodu
  • pomáha navodiť spánok a môže znížiť bolesť
  • podporuje kľud a relaxáciu a znižuje stres

Zloženie: Kavapure Kava kava Extract (Piper methysticum) (koreň) 250 mg, Kavalactones (30%) 75 mg Ostatné zložky: Vegetariánske kapsule (uhľohydrát guma, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, rastlinný stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý. Vegetariánske kapsule.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom, ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Užívanie alkoholu alebo anti-konvulzívami sa neodporúča. Nadmerné užívanie, alebo použitie s výrobkami, ktoré spôsobujú ospalosť, môže narušiť vašu schopnosť viesť vozidlo alebo obsluhovať ťažkú techniku. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak sa u vás objavia príznaky, ktoré môžu signalizovať problémy s pečeňou (napr. nevysvetliteľná únava, bolesť brucha, horúčka, vracanie, tmavý moč, žlté oči alebo koža). Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dávkovanie: 2 kapsule denne. Pre užívanie viac ako 6 mesiacov konzultujte s lekárom.

Jóga - Poradňa