Webber Naturals Multivitamín s minerálmi 100tbl.

Kód tovaru: WN00003141
Webber Naturals Multivitamín s minerálmi 100tbl.
Komplexné zloženie vitamínových a minerálnych doplnkov ktoré dodávajú telu zaistenie dennej spotreby vitamínov. Vhodné pre ľudí v každom veku od mladých až po seniorov.
Cena: 9,96 € s DPH (8,30 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: vitamíny/minerály,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Multivitamín s minerálmi Webber Naturals, komplex vitamínov a minerálov, ktorý poskytuje telu denné výživové poistenia. Ak telo vyžaduje vyšší príjem životne dôležitých látok na zdolávanie stresu a zvýšené energetické nároky, na podporu zraku, zdravej činnosti srdca, prostaty a pokožky, pri nadmernom strese a únave, dodáva dôležité vitamíny a minerály. Poskytuje ochranný účinok prírodných antioxidantov. Multivitamíny s minerálmi je cenovo dostupný komplex vitamínov a minerálnych látok, ktoré poskytujú telu denné výživové potreby. Vhodný pre všetky vekové kategérie, od tínedžerov až po seniorov.

Priaznivé účinky Multivitamíny s minerálmi:

 • podporuje celkové zdravie, vhodný pre všetky vekové kategórie, pri nadmernom strese a únave.
 • Vitamín A prispieva k správnej látkovej premene železa, zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravej pokožky.
 • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu správneho fungovania svalov.
 • Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej.
 • Tiamín prispieva k fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii srdca.
 • Riboflavín (vitamín B2) prispieva k: udržaniu dobrého zraku, k správnej látkovej premene železa, zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Vitamín B6 prispieva k správnej syntéze cysteínu, látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému.
 • Vitamín B12 fungovaniu imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Folát prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k správnej syntéze aminokyselín.
 • Cholín prispieva k udržaniu normálnej funkcie pečene, k správnej látkovej premene lipidov.
 • Biotín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, udržaniu zdravých vlasov, zachovaniu zdravých slizníc.
 • Vápnik prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, normálnemu fungovaniu svalov, správnej neurotransmisii, správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek, je potrebný na udržanie zdravých kostí, na udržanie zdravých zubov.
 • Železo prispieva k správnej kognitívnej funkcii, látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, k správnemu prenosu kyslíka v tele.
 • Chróm prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov, prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.
 • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k rovnováhe elektrolytov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnemu fungovaniu svalov, k normálnej syntéze bielkovín, k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých kostí, zohráva úlohu v procese delenia buniek, prispieva k udržaniu zdravých zubov.
 • Draslík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, prispieva k správnemu fungovaniu svalov, prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku.
 • Selén prispieva k správnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Zinok prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, látkovej premene sacharidov, kognitívnej funkcii, k správnej syntéze DNA, k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii, látkovej premene makronutrientov, látkovej premene mastných kyselín, látkovej premene vitamínu A, syntéze bielkovín, k udržaniu zdravých kostí.

Zloženie: Vitamíny: vitamín A 1500 mcg, Vitamín D3 10 mcg, vitamín C 90 mg, Vitamín E 13,5 mg, Vitamín B1 2,25 mg, Vitamín B2 2,6 mg, niacinamid 20 mg, Vitamín B6 3 mg, biotín 45 mcg, kyselina pantoténová (pantotenát vápenatý) 10 mg, kyselina listová 0,4 mg, vitamín B12 9 mcg Minerály: vápnik 162 mg, železo 10 mg, chróm 25 mcg, horčík 100 mg, mangán 2,5 mg, molybdén 25 mg, draslík 30 mg, selén 25 mcg, zinok 15 mg. Ostatné zložky: celulóza, rastlinný olej, rastlinný stearan horečnatý (olej). Dávkovanie Multivitamíny s minerálmi: Dospelí 1 tableta spolu s jedlom, niekoľko hodín pred alebo po užití inych medikamentov.

Veľkosť balenia: 100 tbl.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

Poradňa