Webber Naturals Multivitamín komplex 100tbl.

Kód tovaru: WN00003145
Webber Naturals Multivitamín komplex 100tbl.
Komplexné zloženie vitamínov pre zaistene dennej spotreby vitamínov. Vhodné pre ľudí v každom veku od mladých až po seniorov.
Cena: 9,22 €
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Spôsob použitia: vitamíny/minerály,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Multivitamín komplex Webber Naturals, komplet vitamínov ktorý poskytuje telu denné výživovú podporu. Ak telo vyžaduje vyšší príjem životne dôležitých látok na zdolávanie stresu a zvýšené energetické nároky, na podporu zraku, zdravej činnosti srdca a pokožky, pri nadmernom strese a únave, dodáva dôležité vitamíny. Poskytuje ochranný účinok prírodných antioxidantov. Multivitamín je cenovo dostupný komplex vitamínov, ktoré poskytujú telu denné výživové potreby. Vhodný pre všetky vekové kategérie, od tínedžerov až po seniorov.

Priaznivé účinky Multivitamín:

  • podporuje celkové zdravie. vhodný pre všetky vekové kategórie,.
  • Vitamín A prispieva k správnej látkovej premene železa, zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravej pokožky.
  • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu správneho fungovania svalov.
  • Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej.
  • Vitamín E prispieva k: ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Tiamín prispieva k fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii srdca.
  • Riboflavín (vitamín B2) prispieva k: udržaniu dobrého zraku, k správnej látkovej premene železa, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vitamín B6 prispieva k správnej syntéze cysteínu, látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému.
  • Vitamín B12 fungovaniu imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Folát prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k správnej syntéze aminokyselín.

Zloženie: vitamín A 1510 mcg, Vitamín D3 400IU, vitamín C 60 mg, Vitamín E 4,5 mg, Vitamín B1 1,5 mg, Vitamín B2 1,7 mg, niacinamid 20 mg, Vitamín B6 2 mg, kyselina listová 100 mcg, vitamín B12 6 mcg Ostatné zložky: celulóza, rastlinný stearan horečnatý Dávkovanie Multivitamínu: Dospelí 1 tableta spolu s jedlom.

Veľkosť balenia: 100 tbl

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Poradňa