Vitamín B12 5000 mcg Methylcobalamin pre zdravé srdce a nervový systém 60tbl.

Kód tovaru: WN00003175
Vitamín B12 5000 mcg Methylcobalamin pre zdravé srdce a nervový systém 60tbl.
Vitamín B12 Methylcobalamin, ľahko rozpustné tablety pod jazyk, má priaznivé účinky na srdcovocievny systém, nervový systém, krvné bunky a tkanivá.
Cena: 18,19 € s DPH (15,16 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: vitamíny/minerály,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Vitamín B12 Metylkobalamín (Methylcobalamín) 5000 mcg Webber Naturals má priaznivé účinky na srdcovocievny systém, nervový systém, krvné bunky a tkanivá. Vitamín B12 pri tvorbe energie pomáha spracovávať tuky a sacharidy. Vitamín B12 (Metylkobalamín) je dostupný aj ako ľahko rozpustná tableta pod jazyk. Vitamín B12 sa zúčastňuje na spájaní esenciálnych mastných kyselín a tým sa podieľa na tvorbe myelínu. Je nevyhnutný pre fungovanie imunitného systému a centrálnej nervovej sústavy. Prispieva k zvýšeniu energie pomocou správnej látkovej premeny.

Priaznivé účinky B12 Metylkobalamín 5000 mcg:

  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie,
  • fungovaniu nervového systému,
  • látkovej premene homocysteínu,
  • k správnej funkcii psychiky,
  • tvorbe červených krviniek, fungovaniu imunitného systému,
  • k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Zloženie: Vitamín B 12 (Methylcobalamin) 5000 mcg Prídavné látky: celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, stearát horečnatý. Prípravok neobsahuje: cukor, soľ, škrob, droždie, pšenicu, mlieko, vajcia, mäkkýše a konzervačné látky. Upozornenie:  Dávkovanie: Dospelí užite 1 tabletu denne. Nechať rozpustiť pod jazykom. Pri užívaní viac ako 4 mesiace konzultujte s lekárom.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Veľkosť balenia: 60tbl.
Forma: ľahko rozpustné tablety pod jazyk

Poradňa