Vitamín C 1000 mg Vápnik askorbát, 120 tabliet

Kód tovaru: WN00003275
Vitamín C 1000 mg Vápnik askorbát, 120 tabliet
Vitamín C 1000 mg vápnik askorbát na zvýšenú absorpciu a antioxidačnú ochranu. Časové uvoľňovanie vitamínu C je šetrnejšie pre žalúdok a ponúka nepretržitú podporu po celý deň pre imunitné zdravie.
Cena: 16,80 € s DPH (14,00 € bez DPH)
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Vitamín C 1000 mg vápnik askorbát na zvýšenú absorpciu a antioxidačnú ochranu. Časové uvoľňovanie vitamínu C je šetrnejšie pre žalúdok a ponúka nepretržitú podporu po celý deň pre imunitné zdravie. Kazdá tableta obsahuje 1000 mg askorbátu vápenatého, aby zabránila podráždeniu žalúdka pri súčasnom poskytovaní antioxidačnej ochrany a podpory imunitného zdravia, chrupavky, kosti, zubov a ďasien. Vitamín C môže pomôcť skrátiť trvanie príznakov nachladnutia. Doplnok s časovým uvoľňovaním ponúka postupné uvoľňovanie vitamínu C v priebehu niekoľkých hodín, čím zabezpečuje nepretržitú podporu a zároveň znižuje riziko uvoľnenia stolice z tráviaceho traktu, ktoré sa môže objaviť pri podávaní vysokej dávky vitamínu C naraz.

Upozornenie: Skladovať mimo dosahu malých detí. Výživový doplnok sa nesmie použiť ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Užívanie: 1 tabletu denne zapiť dostatočným množstvom vody

Balenie: 120 tabliet

Poradňa