Vitamín D3 400 IU kvapky pre dojčatá a deti pre zdravé kosti a zuby 2x15 ml (1000 dávok)

Kód tovaru: WN00003332
Vitamín D3 400 IU kvapky pre dojčatá a deti pre zdravé kosti a zuby 2x15 ml (1000 dávok)
Vitamín D3 kvapky pre deti podporuje vstrebávanie a využitie vápnika potrebného pre dobrý stav kostí a zubov.
Cena: 15,40 € s DPH (12,83 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: vitamíny/minerály,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Vitamín D3 od Webber Naturals je čistá, prírodná formula bez umelých konzervačných látok, farbív alebo príchutí. Kvapky sú bez chuti a ľahko sa dajú pridať do materského mlieka. Batoľatám a starším deťom sa kvapky pridávajú priamo do jedla alebo nápojov. Vitamín D3 hrá dôležitú úlohu pri vývoji zdravých kostí aj zubov u detí tým, že pomáha absorbovať vápnik a fosfor a tým udržuje kosti zdravé.

Vitamín D3 je vhodný aj pre dospelých. Prieskum ukázal, že 4% Kanaďanov vo veku 6-79 rokov trpí nedostatkom vitamínu D, zatiaľ čo 10% nemá dostatočné množstvo tohto vitamínu na udržanie zdravých kostí. Vedci si myslia, že toto je v dôsledku nedostatku vitamínu D v jedálničku a obmedzenému príjmu slnečného žiarenia.

Náš Vitamín D3 je certifikovaný kosher aj halal, je testovaný podľa noriem USP a tiež podľa HPLC. Je založený na báze organických ľanových semienok a triglyceridov so stredne dlhým reťazcom. Všetky sú testované tak, aby vyhovovali normám USP. Ďalej, naše kvapky vitamínu D3 boli testované aj spektrometricky, Tieto posledné merania USP ani Kanadské ministerstvo zdravotníctva nevyžadujú, no my sme tento krok podnikli aby sme zabezpečili ten najvyšší štandard a vysokú kvalitu.

Zloženie: Každá kvapka (0.03 mL) obsahuje Vitamín D3 (cholecalciferol) 10 mcg (400 IU)

Ostatné zložky: olej z organických ľanových semienok, prírodný vitamín E, triglycerín.

Veľkosť balenia: 2x15 ml | Forma: kvapky

Poradňa