Webber Naturals Biotin 5000 mcg vegetariansky pre zdravé vlasy, pokožku a nervový systém 60kps

Kód tovaru: WN00003292
Webber Naturals Biotin 5000 mcg vegetariansky pre zdravé vlasy, pokožku a nervový systém 60kps
Webber Naturals Biotin 5000 mcg vegetariansky pre zdravé vlasy, pokožku a nervový systém 60kps Webber Naturals Biotin 5000 mcg vegetariansky pre zdravé vlasy, pokožku a nervový systém 60kps
Webber Naturals Biotín (vitamín H, alebo vitamín B7) je základný vitamín B, ktorý prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie, k správnej činnosti nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých vlasov a pokožky a k zachovaniu zdravých slizníc.
Cena: 16,21 € s DPH (13,51 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: vitamíny/minerál,
Záruka: 24 mesiaco,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Webber Naturals Biotín (vitamín H, alebo vitamín B7)  je základný vitamín B, ktorý prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie, k správnej činnosti nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých vlasov a pokožky a k zachovaniu zdravých slizníc. Obsahuje vysoko kvalitný zdroj biotínu, ktorý je spracovaný bez použitia tepla alebo rozpúšťadiel, aby bola zabezpečená integrita a účinnosť tejto dôležitej živiny. 

Ako súčasť skupiny vitamínov B je najlepšie známy pre podporu energetického metabolizmu. To podporuje inzulínovú aktivitu, zdravú reguláciu hladiny cukru v krvi, pomáha udržovať zdravú hladinu lipidov v krvi.

Priaznivé účinky:

  • preukázateľne posilňuje  krehké nechty, obnovuje rednúce vlasy a suchú pokožku
  • podporuje produkciu mastných kyselín, potrebných pre zdravú kožu a bunkové membrány
  • je základná živina pre normálny metabolizmus sacharidov, bielkovín a tukov
  • pomáha pri zmene potravy na energiu
  • prispieva k zdraviu pohlavných a potných žliaz

Zloženie: biotín 5000mcg, vegetarianska kapsule(sacharidy, guma, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, rastlinný stearát horečnatý, stupeň mazivo.

Užívanie: 1 kapsula denne. V prípade tehotenstva alebo dojčenia sa poraďte s lekárom.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Poradňa