Webber Naturals Magnézium 500 mg pre zdravé srdce, nervovú sústavu a svaly 60 tbl.

Kód tovaru: WN00003162
Webber Naturals Magnézium 500 mg pre zdravé srdce, nervovú sústavu a svaly 60 tbl.
Magnézium podporuje využitie vápnika v tele.
Cena: 10,80 € s DPH (9,00 € bez DPH)
Dostupnosť: 1 až 2 pracovné dni
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Webber Naturals Magnézium 500 mg má priaznivý vplyv na činnosť srdca, nervovú sústavu a svaly. Magnézium je veľmi dôležitým prvkom pre dobrý stav organizmu a metabolizmu energie. Je pomocníkom pri udržiavaní pevných kostí. Dostatok horčíka v potrave je dôležitý pre správnu činnosť svalov a nervov (mierni podráždenosť a nervozitu), ale i pre uvoľňovanie energie z glukózy a pre správnu stavbu kostí. Udržuje v dobrom stave obehový systém a je prevenciou infarktu. Mnohým ženám odstraňuje problémy spojené s predmenštruačným syndrómom. Mierni depresie a prispieva k zdravým zubom.

V kombinácii s vápnikom pôsobí horčík ako prirodzený upokojujúci prostriedok. Jeho nedostatok často pociťujú športovci, diabetici a ľudia, ktorí pijú príliš veľa alkoholu. Prejavuje sa podráždenosťou, nespavosťou, náladovosťou, zlým trávením, búšením srdca alebo arytmiami. Môže vyvolať tiež depresie, prípadne záchvat astmy.

  • Zloženie: Elementárny horčík 500 mg (z vysoko absorbovateľného prírodného komplexu troch zdrojov vrátane oxid, malát, glycerofosfát).
  • Dávkovanie: 1 tableta denne.
  • Veľkosť balenia: 60 | Forma: tablety

Poradňa