Hanna Maria Therapy esenciálny olej 3. čakra - antiseptická 10 ml

Kód tovaru: HM190103
Hanna Maria Therapy esenciálny olej 3. čakra - antiseptická 10 ml
Posilnite svoju imunitu - pri nachladnutí naneste niekoľko kvapiek na krk a zabaľte do tepla. Cez noc Vám táto zmes uľaví od bolesti hrdla. Priebeh nachladnutia sa výrazne zmierni potieraním čela touto zmesou. Výborná pre jarné prechodové obdobia zo zimy do tepla.
Cena: 9,90 € s DPH (8,25 € bez DPH)
Dostupnosť: Do 10 pracovných dní
Spôsob použitia: esenciálne/éterické oleje,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Hanna Maria Therapy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Hanna Maria Therapy esenciálny olej 3. čakra - antiseptická - vynikajúca kompozícia éterických olejov je určená pre jednotlivcov, ktorí veľmi citlivo vnímajú negatívne vnemy zo svojho okolia. Je vhodná pre eliminovanie psychického tlaku alebo vonkajších emócií, ktoré prijímame do svojej psychiky cez solar plexus. Pomáha pri rozladenosti, výrazne eliminuje negatívne stopy a harmonizuje priestor. Pôsobí priamo na čakrálny systém a tým vylaďuje nevyrovnanosť psychických ťažkostí klienta a duchovné emočné stavy v čakrách.

Doporučujeme:

  • pri ochoreniach dýchacích ciest - výrazne pomáha eliminovať vírusy a baktérie v priestore
  • odpudzuje hmyz, kliešte a je veľmi účinná ako 1. pomoc pri uštipnutí hmyzom
  • prvá pomoc pri bolestach brucha
  • pri nachladnutí naneste niekoľko kvapiek na krk a zabaľte do tepla. Cez noc Vám táto zmes uľaví od bolesti hrdla. Priebeh nachladnutia sa výrazne zmierni potieraním čela touto zmesou
  • výborná pre jarné prechodové obdobia zo zimy do tepla.
  • pri bolesti ucha naneste pár kvapiek na ušný boltec a do okolia ucha, bolesť ustúpi. Pokiaľ je však zápal ucha rozšírený i do vnútorného ucha a je nutné vyhľadať lekára, potom táto zmes pôsobí veľmi priaznivo i popri predpísanej liečbe.

Antiseptické látky olejov obsiahnuté v tejto zmesi neutralizujú vzduchom prenášané baktérie, prečišťujú a osviežujú miestnosť a dodávajú úľavu. Sú vhodné do izieb, kde leží chorý a tiež ako prevencia proti nachladnutiu v jesenných a zimných mesiacoch.

Ovplyvňuje: slinivku - slezinu, pečeň, žlčník, žalúdok, tenké črevo

Psychická podpora zmesi: vlastná hodnota

Zloženie a použtie: 100% čisté oleje rozmarín, eucalyptus, grapefruit, tea tree, bergamot, kadidlo, citrónová tráva, levanduľa. 

Olej je vhodný na masáže, kúpeľ, do arómalampy, k podpornej liečbe fyzických a dušených problémov.  Obsah: 10ml

Jóga - Poradňa