Hanna Maria Therapy éterický olej Voda zmes pre posilnenie vnútorného citu 10ml

Kód tovaru: HM400102
Hanna Maria Therapy éterický olej Voda zmes pre posilnenie vnútorného citu 10ml
Kolekcia živlovej aromaterapie je postavená tak, aby posilňovala základné elementárne hodnoty životnej energie, ktorú v sebe nosíme. Má vynikajúcu terapeutickú hodnotu. Je zostavená z esenciálnych olejov, ktoré sú skombinované tak aby zo seba vydali svetlo, silu, jemnosť, kľud a harmoniu a aby posilnili našu životnú silu.
Cena: 9,00 € s DPH (7,50 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: esenciálne/éterické olej,
Záruka: 24 mesiaco,
Značka: Hanna Maria Therapy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Hanna Maria Therapy éterický olej VODA zmes pre posilnenie vnútorného citu - zmes VODA má vďaka svojim vlastnostiam vynikajúce ukľudňujúce účinky. Posilňuje cit k sebe, pozitívne emócie, materstvo a lásku. Éterické oleje v živle VODY vyživujú našu psychiku do hĺbky, vyrovnávajú vnútornú horúčosť, rozladenosť a čistia naše zlé pocity a nálady.

Voda – kapha nachádza sa v atmosfére, jazerách, riekach a vodných tokoch, ochladzuje okolie. Tvorí bunky a dodáva silu. Voda je prvok základný, pasívny. Predstavuje pravdivosť, cit, vzťah a náladu. Je symbolom pre to, čo nás klame a čo plynie. Je to prameň všetkých vecí vo vesmíre, predstaviteľ zrodenia a osvieženia. Odplavuje, strhává so sebou a obnovuje. Namiesto odporu obkolesí, dostane sa aj dozadu a nakoniec odstráni z cesty aj tú najtvrdšiu skalu. Je symbolom veľkej Matky, má veľmi blízko k Zemi. Je tekutým náprotivkom svetla.

Symbol v rostlinnej ríši: stonka / Energie: PASÍVNA/ MATKA

Psychická funkcia: cit (emócie), láska, materstvo.

Pozitívne aspekty: empatia, fantázia, láska, altruismus, citlivosť / Negatívne aspekty: odtrhnutie od reality, precitlivenosť, neurčitosť, nerozhodnosť

Esenciálne oleje použité v kompozici: pomaranč (Citrus sinensis), grapefruit (Citrus decumana), citrón (Citrus limon) 10 ml

Jóga - Poradňa