Hanna Maria Therapy repelentný náramok 270 mm

Kód tovaru: HM00006DOP2
Hanna Maria Therapy repelentný náramok 270 mm
Hanna Maria Therapy repelentný náramok - patentovaná novinka na Európskom trhu - Náramok proti klieštom, komárom, blchám, včelám a všiam s esenciálnymi olejmi a účinnosťou minimálne 4-6 týždňov pri plnom užívaní.
Cena: 5,70 € s DPH (4,75 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: doplnkový tovar,
Počet ks v balení: 1ks,
Značka: Hanna Maria Therapy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Hanna Maria Therapy repelentný náramok - patentovaná novinka na Európskom trhu  - Náramok proti klieštom, komárom, blchám, včelám a všiam s esenciálnymi olejmi a účinnosťou minimálne 4-6 týždňov pri plnom užívaní. 

Jednoduchá metóda použitia repelentného náramku Vám umožňuje každodennú činnosť bez obmedzenia. Šport, práca v teréne, dovolenka v prírode alebo pri mori, rybárenie... Je obľúbený vo firmách, kde zamestnanci nepracujú v kanceláriách.

Doba pôsobenia sa môže zvýšiť na 8-10týždňov, pokiaľ  ho po odložení alebo nepoužívaní uschováte v nepriedušnom igelitovom sáčku. Kontakt s vodou zapríčiňuje zníženie účinkov aktívnych zložiek náramku, preto ho pri sprchovaní, kúpaní alebo v daždi odkladajte.

Použitie: môžme ho dať na zápästie alebo členok. Pre ochranu dieťaťa v kočíku umiestnite náramok na madlo alebo nosné tyče kočíka. Tiež ho môžeme umiestniť na vnútorné rameno slnečníka. Počas spánku doporučujeme náramok položiť na parapet pri otvorenom okne, zavesiť na posteľ,alebo odložiť na nočný stolík, ktorý je vo Vašej blízkosti.

Bezpečnostné opatrenia: výrobok nie je určený deťom do 3 rokov veku. Náramok nie je hračka, vyvarujte sa jeho oblizovaniu a styku s dutinou ústnou. Výrobok bol certifikovaný pre kontakt s pokožkou v roku 2012. Ojedinele môže spôsobiť sensibilitu pokožky. Neobsahuje DEET. Veľkosť 270 mm. 

Farebné variácie: modrá, ružová, žltá, zelená, oranžová, fialová. Pri objednávke uveďte do poznámky požadovanú farbu. Vynasnažíme sa, aby sme Vám poslali požadovanú farbu s ohľadom na aktuálne skladové možnosti.

Zloženie: výťažok z levandule (CAS č. 91722-69-9): 12,69% m/m

Jóga - Poradňa