Energy Organics Acai powder proti starnutiu a vráskam, na spaľovanie tuku, energiu, imunitu, artritídu, diabetes 100g

Kód tovaru: ENER000368
Energy Organics Acai powder proti starnutiu a vráskam, na spaľovanie tuku, energiu, imunitu, artritídu, diabetes 100g
Acai dôrazne dopĺňa aktívnu energiu, dáva človeku pocit sily a jej okamžité využitie. S úspechom sa dá užívať pri rekonvalescencii alebo dopĺňaní síl pri zvýšenom energetickom psychickom aj fyzickom výdaji. Acai kultivuje Oheň, je významným produktom všade, kde máme do činenia s Ohňom, respektíve s tromi ohniskami, a hlavne s jeho nedostatočnosťou (únava, akékoľvek znehybnenie – mŕtvica, úrazy, roztrúsená skleróza, nedostatočnosť srdca, ICHS, únavový syndróm, syndróm vyhorenia, ženská sterilita, alergia, autoimunitné choroby, choroby krvi, mozgu, problémy psychiky, niektoré problémy pľúc…).
Cena: 19,86 € s DPH (16,55 € bez DPH) Pôvodná cena: 20,80 € s DPH
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Značka: Energy
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

ENERGY Organics ACAI powder

Hlboká brazílska džungľa je domovom štíhlej palmy Euterpe oleracea. Jej plody, svojím tvarom aj farbou nápadne podobné čučoriedkam, obsahujú významné množstvo pre telo nevyhnutných biologických látok: vitamíny B1, B2, B3, A, C a E, minerály, nenasýtené mastné kyseliny, aminokyseliny, flavonoidy, bielkoviny, vlákninu a predovšetkým antioxidanty. Podľa stupnice ORAC majú najvyššiu hladinu zo všetkých druhov ovocia. Klinické štúdie preukázali trojnásobné zvýšenie aktivity antioxidačných mechanizmov už pri jednorazovom užívaní. 

Energetická charakteristika Acai dôrazne dopĺňa aktívnu energiu, dáva človeku pocit sily a jej okamžité využitie. S úspechom sa dá užívať pri rekonvalescencii alebo dopĺňaní síl pri zvýšenom energetickom psychickom aj fyzickom výdaji. Acai kultivuje Oheň, je významným produktom všade, kde máme do činenia s Ohňom, respektíve s tromi ohniskami, a hlavne s jeho nedostatočnosťou (únava, akékoľvek znehybnenie – mŕtvica, úrazy, roztrúsená skleróza, nedostatočnosť srdca, ICHS, únavový syndróm, syndróm vyhorenia, ženská sterilita, alergia, autoimunitné choroby, choroby krvi, mozgu, problémy psychiky, niektoré problémy pľúc…).

Pôsobenie na energetické dráhy Acai pôsobí predovšetkým na oblasti orgánov a energetické dráhy, ktoré umožňujú rýchle doplnenie aktívnej energie – pečene, žlčníka, srdca, osrdcovníka a troch ohnísk, poťažmo pľúc a žalúdka. Veľmi dôležitá je podpora sleziny a obličiek. 

Použitie:

 • má hlboký vplyv na zníženie oxidačného stresu
 • podporuje funkciu imunitného systému 
 • spomaľuje znaky starnutia a tvorbu vrások 
 • zlepšuje a rozjasňuje vzhľad pokožky 
 • úspešne dopĺňa liečebnú terapiu chronických chorôb, napr. artritídy,
 • účinne tlmí aktivitu enzýmov podieľajúcich sa na zápalových procesoch 
 • pomáha udržiavať zdravie obehového systému a zažívacieho traktu
 • je prínosom pri diabetes – znižuje glykémiu na lačno, hladinu cirkulujúceho inzulínu a celkového a LDL cholesterolu
 • odporúča sa pri zvýšenej fyzickej a psychickej aktivite
 • má schopnosť prirodzenou cestou spaľovať nadmerné tukové zásoby 
 • pomáha pri podávaní športových výkonov, pracovnom strese alebo v období skúšok v kombinácii správnej výživy s dostatkom pohybu môže pri užívaní acai nastať hmotnostný úbytok, spôsobený pravdepodobne odstránením stresového účinku voľných radikálov a povzbudením metabolizmu

Jóga - Poradňa