Enzým na Laktózu 9000FCC extra silný pre ľahšie trávenie mlieka a mliečnych výrobkov 60 tbl.

Kód tovaru: WN00003209
Enzým na Laktózu 9000FCC extra silný pre ľahšie trávenie mlieka a mliečnych výrobkov 60 tbl.
Enzým na Laktózu 9000FCC extra silný pre ľahšie trávenie mlieka a mliečnych výrobkov 60 tbl. Enzým na Laktózu 9000FCC extra silný pre ľahšie trávenie mlieka a mliečnych výrobkov 60 tbl.
Enzým Laktózy pomôže zlepšiť trávenie mlieka a ďalších mliečnych výrobkov.
Cena: 21,68 € s DPH (18,07 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Neschopnosti stráviť mliečny cukor - laktózu - sa hovorí neznášanlivosť na laktózu. Plynatosť, nadúvanie a hnačka sú časté príznaky u ľudí, ktorí majú ťažkosti s trávením laktózy. Enzým Laktózy pomôže zlepšiť trávenie mlieka a ďalších mliečnych výrobkov. Intolerancia laktózy môže byť dočasne vystriedaná suplementáciou prírodných enzýmov laktózy na obnovenie správneho trávenia a poskytuje úľavu od gastrointestinálnych problémov.

Zloženie: Laktóza (Aspergillus oryzae) 9000 FCC

Ostatné zložky: Želatínové kapsule (želatínové [hovädzie], čistená voda), mikrokryštalická celulóza, rastlinný stearáthorečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom ak príznaky pretrvávajú alebo ak hnačka pretrváva dlhšie ako 2 dni, alebo máte horúčku.

Dávkovanie: (dospelí): 1-2 kapsule tesne pred konzumáciou mliečnych výrobkov alebo akejkoľvek potraviny, ktorá obsahuje laktózu. Pre vysokú laktózu v potravinách alebo u ťažkej neznášanlivosťou laktózy, sa môžu užiť 2 kapsulynaraz, ale nie viac ako 2 kapsuly.

Veľkosť balenia: 60 | Forma: kapsule

Jóga - Poradňa