Kolagén30 proti vráskam 2500 mg 180 tbl.

Kód tovaru: WN003666
Kolagén30 proti vráskam 2500 mg 180 tbl.
Kolagén30 je Bioaktívny kolagén s peptidmi proti vráskam podporený klinickým výskumom na zníženie jemných liniek okolo očí a hlbokých vrások.
Cena: 27,66 € s DPH (23,05 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Kolagén30 je Bioaktívny kolagén s peptidmi proti vráskam podporený klinickým výskumom na zníženie jemných liniek okolo očí a hlbokých vrások. Kolagén30 proti vráskam stimuluje kožné bunky k produkcii väčšieho množstva kolagénu a podporuje vzhľad pre hladkú a zdravo vyzerajúcu pokožku v čase kratšom ako 30 dní.

Kolagén je najhodnotnejší proteín v ľudskom tele, čo predstavuje približne 75% zo suchej hmotnosti pokožky. Bohužiaľ, syntéza kolagénu klesá s vekom, mikrotraumy (malé, často mikroskopické či inak zjavné nepozorovateľné poranenia), expozícia ultrafialovým žiarením a poranenia mäkkých tkanív môžu degradovať kolagén, resp. tvorbu kolagénu. V priebehu rokov to spôsobuje to, že pokožka je tenšia, prehnutejšia, suchá a slabá, čo prispieva k viditeľným známkam starnutia, ako sú vrásky a jemné tvárové linky. Kolagén30 obsahuje Verisol® Bioaktívny kolagén s peptidmi, ktoré stimulujú vytváranie nových buniek zdravého kolagénu, odďaľujú príznaky starnutia viditeľným vyhladením vrások a zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky.

Zloženie: Verisol® Bioaktívny kolagén Peptidmi™ typu I a III hydrolyzovaný kolagén (bovine) 833.33 mg

Ostatné zložky: Povlak (sacharidy guma, glycerín), kyselina stearová, hydroxypropyl celulóza, rastlinný stearát horečnatý (mazivo).

Dávkovanie: dospelí: 1 tableta 3 krát denne alebo ako určí lekár/lekárnik.

Veľkosť balenia: 180 | Forma: tablety

Poradňa