Kŕčové žily Vein formula pre ženy FemmeCalm proti kŕčovým žilám, opuchom a nočným kŕčom 60kps

Kód tovaru: WN00003246
Kŕčové žily Vein formula pre ženy FemmeCalm proti kŕčovým žilám, opuchom a nočným kŕčom 60kps
Výživový doplnok proti kŕčovým žilám, opuchom a nočným kŕčom.
Cena: 22,08 € s DPH (18,40 € bez DPH) Pôvodná cena: 22,85 € s DPH
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Tabletky: 60kapsúl,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Výživové doplnky radu FemmeCalm majú špeciálne zloženie, ktoré je zamerané na podporu a udržanie zdravia žien.

Priaznivé účinky Kŕčové žily FemmeCalm:

  • Redukuje symptómy kŕčových žíl, bolesť nôh, opuchanie, svrbenie a nočné kŕče.
  •  Podporuje zdravé žily.
  •  Pomáha pri chronickej žilovej nedostatočnosti.
  • Pomáha zdravej cirkulácii krvi vďaka protizápalovému a antioxidačnému účinku.
  •  900 mg diosmínu v dennej dávke priaznivo pôsobí na vzhľad ciev.
  •  500 mg pagaštana konského v dennej dávke zmierňuje tlak zo zadržanej tekutiny.

Cieľová skupina:  Pre každú ženu, ktorá je náchylná na opuchy a zadržiavanie tekutiny. Pre mladé a staršie ženy, ktoré majú kŕčové žily alebo trpia žilovou nedostatočnosťou.  Pre ženy v každom veku, ktoré musia dlhodobo stáť, trpia pocitom ťažkých nôh a kŕčmi.

Prečo je jedinečný:  Obsahuje vysoko biologicky dostupnú, mikronizovanú formu diosmínu. Obsahuje unikátnu, účinnú kombináciu protizápalových a antioxidačných zložiek zameraných na žilovú nedostatočnosť.  Rastlinné kapsuly sú bez GMO zložiek a bez gluténu.

Zloženie: Diosmín z pomarančov (Citrus sinensis), oplodie 300 mg, Pagaštan konský, extrakt (Aesculus hyppocastanum), semeno 137 mg (18 % escínu), Listnatec tŕnitý (Ruscus aculeatus), koreň (10% ruskogenínu) 33 mg, Hesperidín (Citrus sinensis) oplodie 33 mg.  Ďalšie zložky: protihrudkujúca látka: mikrokryštalická celulóza, rastlinná kapsula: zahusťovadlo: hydroxypropylmetyl celulóza, čistená voda, zvlhčovadlo: rastlinný stearan horečnatý.    Neobsahuje: syntetické farbivá, konzervačné látky ani sladidlá. Neobsahuje ani alergény: mlieko, cukor, pšenicu, glutén, kvasnice, sóju, vajcia, ryby, mäkkýše, zložky živočíšneho pôvodu, soľ, orechy ani výrobky z nich. Neobsahuje zložky GMO. Uchovávajte v suchu, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by sa o užívaní výrobku mali poradiť s lekárom. Ak problémy pretrvávajú alebo sa stav zhoršuje, je potrebné kontaktovať lekára. Pri užívaní sa môžu objaviť bolesti hlavy, nevoľnosť, svrbenie, podráždenie alebo bolesť žalúdka.

Dávkovanie: dospelí 1 kapsulu 3x denne, vhodné užívať súčasne s jedlom.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

 

Poradňa