L-Lysine 500 mg pre podporu imunity, zdravé kosti a svaly 60 tbl.

Kód tovaru: WN00003134
L-Lysine 500 mg pre podporu imunity, zdravé kosti a svaly 60 tbl.
L-Lysine 500 mg pre podporu imunity, zdravé kosti a svaly 60 tbl. L-Lysine 500 mg pre podporu imunity, zdravé kosti a svaly 60 tbl.
Dôležitý pri raste, regenerácii, uzdravení tkanív a k tvorbe protilátok, hormónov a enzýmov. U detí je dôležitý pre rast a vývoj ich kostí. U dospelých sa zúčastňuje na zabudovaní vápnika a udržanie rovnováhy dusíka v tele.
Cena: 7,70 € s DPH (6,42 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

L-Lysine 500 mg je esenciálna aminokyselina L-Lysin je potrebná k syntéze niektorých životne dôležitých bielkovín. Je dôležitá pri raste, regenerácii, uzdravení tkanív a k tvorbe protilátok, hormónov a enzýmov. U detí je dôležitá pre rast a vývoj ich kostí. U dospelých sa zúčastňuje na zabudovaní vápnika a udržanie rovnováhy dusíka v tele. L-Lysin pomáha pri tvorbe svalových bielkovín a preto je veľmi dôležitý pri pooperačnej a poúrazovej rehabilitácii.

Zloženie: L-Lysine (hydrochloride) 500 mg

Ostatné zložky: Vegetariánske kapsule (uhľohydrát, čistená voda, oxid kremičitý), ryžový škrob, rastlinný stearáthorečnatý (lubrikant).

Neobsahuje: Bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, cukru, pšenice, lepku, kvasníc, sóje, vajcia, ryby, kôrovcov, živočíšnych produktov, soľi, orechov alebo genetickymodifikovaných organizmov (non GMOs).

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte nízky obsah bielkovín, alebo ak ste tehotná alebodojčiaca žena. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 2 kapsule 1-3x denne alebo podľa pokynov lekára. Poraďte sa s lekárom pri užívaní dlhšom ako 6mesiacov.

Balenie: 60 | Forma: vegetariánske kapsuly

Poradňa