Nattokinase 100 mg pre zdravé srdce, krvný obeh a kardiovaskulárnu sústavu 60 vegetariánskych tbl.

Kód tovaru: WN00003140
Nattokinase 100 mg pre zdravé srdce, krvný obeh a kardiovaskulárnu sústavu 60 vegetariánskych tbl.
Nattokinase podporuje funkčnosť srdca, priaznivo ovplyvňuje krvný obeh a komplexne a pozitívne pôsobí na kardiovaskulárnu sústavu.
Cena: 29,88 € s DPH (24,90 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživový doplnok,
Značka: Now Foods
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Nattokináza 100 mg Now Foods výživový doplnok je enzým izolovaný z Natto, tradičná japonská fermentovaná sója. Natto bola využívaná bezpečne po tisíce rokov, a to hlavne pre svoje početné blahodárne účinky. Nattokinase podporuje funkčnosť srdca, priaznivo ovplyvňuje krvný obeh a komplexne a pozitívne pôsobí na kardiovaskulárnu sústavu. Každá dávka poskytuje Nattokinase 2000 FU (fibrinolytické jednotky) Now Foods, ktoré pomôžu udržať v medziach normy hladinu faktorov zrážania krvi. Nattokináza je potravinový doplnok, ktorý obsahuje dávku proteínov produkovaných natto baktériami (Bacillus subtilis natto). Znižuje viskozitu krvi a tím zabraňuje spomaleniu toku krvi a možnosti vytvorenia trombu.

Priaznivé účinky Nattokináza 100 mg:

  • podporuje funkčnosť srdca
  • priaznivo ovplyvňuje krvný obeh
  • pozitívne pôsobí na kardiovaskulárnu sústavu
  • vegetariánska formula.

Zloženie: Nattokinase (enzým z extraktu natto) 100 mg;

Ostatné zložky: celulóza, celulóza (kapsule), maltodextrín, kyselina stearová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý. Obsahuje sójový derivát.

Neobsahuje: cukor, soľ, droždie, pšenicu, lepok, mlieko, vajcia, kôrovce alebo konzervačné látky. Neobsahuje vitamín K.

Ďalšie informácie: Ľudia s poruchami zrážanlivosti krvi alebo ktorí v súčasnej dobe užívajú antikoagulačnú liečbu (na riedenie krvi), užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Dospelí 1 tableta denne na prázdny žalúdok.

Balenie: 60
Forma: vegetariánske kapsuly


Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Poradňa