Noni Havajské 450 mg pre zdravé kosti, chrupavky, svaly zuby, ďasná, na únavu a krvný tlak 90tbl.

Kód tovaru: WN00004712
Noni Havajské 450 mg pre zdravé kosti, chrupavky, svaly zuby, ďasná, na únavu a krvný tlak 90tbl.
Noni Now Foods má priaznivý vplyv na ľudské zdravie. Noni obsahuje veľké množstvo vitamínu C, beta karoténu, vitamínu B1 a B2, aminokyseliny, mastné kyseliny a vlákninu, zo stopových minerálov obsahuje draslík, železo, meď, mangán, horčík, fosfor, zinok a ďalšie stopové minerály.
Cena: 23,16 € s DPH (19,30 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživový doplnok,
Značka: Now Foods
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Noni Hawaiian 450 mg Now Foods výživový doplnok (Morinda citrifolia) alebo tiež Indiánska či Plážová moruša je ker s veľkými tmavozelenými, výrazne žilkovanými listami a nápadným ovocím. Dorastá do výšky 9 metrov a v čase plodenia dozrie mesačne na jednom kre až 8 kilogramov ovocia. Pôvod má v Juhovýchodnej Ázii a Austrálii, dnes sa však vyskytuje prakticky v každých trópoch. Obsah enzýmov je dokonca 800x väčší než u ananásu. Noni Now Foods má priaznivý vplyv na ľudské zdravie. Noni obsahuje veľké množstvo vitamínu C, beta karoténu, vitamínu B1 a B2, aminokyseliny, mastné kyseliny a vlákninu, zo stopových minerálov obsahuje draslík, železo, meď, mangán, horčík, fosfor, zinok a ďalšie stopové minerály.

Pozitívne účinky Noni Hawaiian 450 mg:

  • Vitamín C, obsiahnutý v Noni prispieva k tvorbe kolagénu a tým aj správnej funkcii ciev, kostí, chrupaviek, zubov, ďasien a pokožky. Podporuje správnu funkciu nervového a imunitného systému.
  • Vitamíny skupiny B napomáhajú k správnej látkovej premene potrebnej pre tvorbu energie, navyše podporujú zníženie vyčerpania a únavy a ochraňujú bunky pred oxidačným stresom.
  • Železo prispieva k optimálnej tvorbe hemoglobínu a červených krviniek, okrem toho aj podporuje prenos kyslíka v tele.
  • Horčík napomáha k správnemu fungovaniu svalov, k udržaniu zdravých kostí a zubov a zohráva úlohu pri syntéze bielkovín.
  • Draslík podporuje udržanie normálneho krvného tlaku, fosfor pomáha k fungovaniu bunkových membrán a mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivového tkaniva.
  • Vegetariánska Formula.

Zloženie: Hawaiian Noni (Freeze-Dried) (Morinda citrifolia) (ovocie) 450 mg

Ostatné zložky: celulóza (kapsule), kyselina stearová (zdroj zelenina), stearát horečnatý (zdroj zelenina) a oxidu kremičitého.

Neobsahuje: kvasnice, pšenicu, lepok, sója, mlieko, vajcia, ryby, kôrovce alebo orechy.

Ďalšie informácie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena užívanie užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 - 3 kapsule denne, najlepšie pred jedlom na prázdny žalúdok.

Balenie: 90
Forma: vegetariánske kapsuly

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Poradňa