Now Betaine HCL 648 mg 120 kapsúl

Kód tovaru: WN00002938
Now Betaine HCL 648 mg 120 kapsúl
Výživový doplnok vyrobený pre maximálny účinok na tráviaci systém človeka. Obsahuje kombináciu betaínu hydrochloridu a pepsínu, ktoré zaraďujeme medzi tráviace enzýmy. Prispieva k správnej látkovej premene homocysteínu
Cena: 25,00 € s DPH (20,83 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Now Foods
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Betaine HCL 648 mg Pepsín 150 mg je výživový doplnok vyrobený pre maximálny účinok na tráviaci systém človeka. Obsahuje kombináciu betaínu hydrochloridu a pepsínu, ktoré zaraďujeme medzi tráviace enzýmy. Prispieva k správnej látkovej premene homocysteínu.

Betaín HCl je rozhodujúcou zlúčeninou pre dobré trávenie. Po príjme potravy a jej spracovaní prechádza natrávená strava do prvej časti tenkého čreva. Pokiaľ neobsahuje dostatok Betaínu HCl a tekutín, pankreas nebude dostatočne stimulovaný k produkcií tráviacich enzýmov a hydrogénuhličitanu sodného v tenkom čreve. Pepsín je enzým, ktorý je dôležitý pre rozklad bielkovín. Produkujú ho bunky žalúdočnej sliznice pri trávení potravy. Je veľmi náročné odlíšiť, kedy človek má nedostatok alebo nadbytok kyseliny v systéme. Je to spôsobené podobnými prejavmi. Nedostatočné kyslé prostredie v žalúdku môže viesť k rozvoju nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré majú na svedomí nesprávne trávenie a zápach z úst. V prípade nedostatku Betaínu HCl sa po užití kapsule približne 20 minút pred jedlom nedostavia žiadne pocitové zmeny. V opačnom prípade môže dôjsť k páleniu záhy a miernym bolestiam žalúdka.

Priaznivé účinky Betaínu:

  • podporuje činnosť pankreasu
  • stimuluje tvorbu tráviacich enzýmov
  • pomáha zlepšiť tráviace pochody
  • prispieva k zmierneniu pocitov pálenia a ťažkého žalúdka po jedle

Zloženie: Betaín HCl 648 mg, pepsín 150mg; prídavné látky: želatína, magnéziumstearát (rastlinný zdroj) oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie: podľa potreby 1-2 kapsuly denne.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Poradňa