Now Tribulus 1000 mg 90 tabliet

Kód tovaru: WN00002171
Now Tribulus 1000 mg 90 tabliet
Tribulus je používaný po stáročia v indickej ajurvédskej medicíne ako bylinné tonikum pre sexuálne dysfunkcie a niektoré choroby močových ciest. Je to prírodný stimulant podporujúci vylučovanie testosterónu a napomáhajúci nárastu svalovej hmoty a zvýšovaniu výkonnosti.
Cena: 24,60 €
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Spôsob použitia: výživový doplnok,
Značka: Now Foods
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Tribulus 1000 mg Now Foods výživový doplnok používajú profi športovci, atléti, ale môžu ho používať aj rekreační športovci. Tribulus je viacročná rastlina, ktorá rastie prevažne v Indii. Je používaný po stáročia v indickej ajurvédskej medicíne ako bylinné tonikum pre sexuálne dysfunkcie a niektoré choroby močových ciest. V prípravku sa môžu vyskytnúť prírodné farbivá. Tribulus Now Foods obsahuje minimálne 45% saponínov, čo je najsilnejší obsah na trhu. Je 100% bylinná formula špeciálne navrhnutá pre podporu moderného človeka a jeho aktívny životný štýl. Tribulus terrestris je prírodný stimulant podporujúci vylučovanie testosterónu a napomáhajúci nárastu svalovej hmoty a zvýšovaniu výkonnosti.

Priaznivé účinky Tribulus 1000 mg:

  • podporuje tvorbu hormónov
  • priaznivo ovplyvňuje sexualitu
  • bylinné tonikum po stáročia používané v indickej ajurvédskej medicíne
  • vhodné aj pre vegetariánov.

Zloženie: Vápnik (z uhličitanu vápenatého), 130 mg 13%*, Tribulus terrestris (štandardizovaný extrakt) (min. 45% Saponínov) (nadzemnýchčastí a ovocie) 1 g (1000 mg). *% Denné hodnoty

Ostatné zložky: celulóza, uhličitan vápenatý, kyselina stearová (rastlinný zdroj), oxid kremičitý, rastlinný povlak

Neobsahuje: pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, kôrovce alebo orechy.

Ďalšie informácie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Dospelí 1/2 tablety denne najlepšie s jedlom.

Balenie: 90
Forma: tablety

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Poradňa